Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz nekem valaha...

Szerintetek lesz nekem valaha barátom? Nagyon ocsmány vagyok! Tudnátok nekem tippeket adni, hogy, hogy ne legyek ennyire ronda?

Figyelt kérdés

Nagyon ocsmány vagyok: két első fogam előre áll, kicsit nagy az orrom, eléggé alacsony vagyok, pattanásos az arcom és a bőröm is zsíros és még vékony sem vagyok (162cm/58kg).

A fogamra már próbáltuk volna a fogszabályzót, de nagyon drága lett volna és nem tudtuk volna kifizetni... Az arcomra már mindent kipróbáltam, használtak is, nem is.

Próbalok divatos, jó ruhákba járni, de még ígyis megkapom néha, hogy "de ocsmány vagy", "hogy nézel ki!?"

Kérlek, ha tudtok írjatok tippeket!!! 14/L



2013. júl. 30. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem attól függ. Ha egy fiúnak megtetszik az egyéniséged akkor biztos járni fog veled. És amúgy te tényleg járnál egy olyan seélyes barommal akit csak a külső érdekel. Nekem sem volt még barátom, mert egy olyat keresek akinek nem fontosabb a külső, mint nekem. Úgy hogy ne add fel, biztos megtalálod majd az igazit! :)

15/L

2013. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb, hogy fogadd el önmagad!!!! Ameddig te nem látod magad szépnek, addig a környezeted sem fog. A fogszabályzóra szerintem gyűjts pénzt (zsebpénz, munka) , a pattanásaidra pedig a gyógyszertárban kapható Zinerytet javaslom, vagy pedig a mannaszappan-tól az ilyen bőrre ajánlottat. Nézz magazinokat, és próbáld meg a legolcsóbban beszerezni az egyes ruhadarabokat, vagy pedig otthon is készíthetsz egy-egy valamit :) Próbálj emberek közé menni, érezd jól magad, ez is segíteni fog az önbizalom növelésében :)

Képet küldesz? Hátha úgy egyszerűbb lenne, persze ha nem szeretnél, nem erőszakoskodom :) 14/L

2013. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Értem én a fogszabályzós ötletedet, de nem csak a pénztől függ,van még akadálya, de azt nagyon hosszú lenne leírni, de azért köszönöm az ötleteket mindenkinek :)
2013. júl. 30. 20:03
 4/18 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló is írta,fogadd el önmagad,ez a legfontosabb.Esetleg ha nagyon nem vagy elégedett,próbálj ki új dolgokat,új stílusú ruhákat,esetleg egy natúr sminket(Nem tudom,hogy sminkelsz-e,ezt nem írtad.)vagy vágass új frizurát.A lényeg,hogy pozitívan állj magadhoz,és a világhoz is.És ne hallgass mások véleményére,csakis az számít,hogy Te mit gondolsz,és ha azt gondolod magadról,hogy gyönyörű vagy,és teli vagy önbizalommal,az meg is fog látszani a kisugárzásodon.Esetleg kezdj el valami olyan sportot,amiben örömödet leled(ez jó lehet az alakod miatt is,és boldog is leszel tőle.) 17/L
2013. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
szoktam sminkelni (alapozó, szempillaspirál, néha szemceruza) és nemrég vágattam le a hosszú hajam rövidre, sokan mondták, hogy jól áll.. de én még mindig csúnyának látom magam, a megjegyzések meg segítenek ebben. Reggel mikor kisminkelem magam még úgy ahogy elfogadhatónak is látom magam, de mikor már délután van egyre jobban bezsírosodik az arcom és elveszti a hajam a tartását és úgymond "délutánra csúnyább leszek" állítólag ez azért van, mert mindig, mindenen stresszelem magam...
2013. júl. 30. 21:04
 6/18 anonim ***** válasza:
nyugi még változol sokat, sok csúnya lányból lett később bombázó
2013. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Menj el bőrgyógyászhoz !! Hidd el sokkal jobb, mintha találomra veszel magadnak más drága krémeket. Nekem bevált ! A súlyoddal szerintem nincs probléma és amúgy sem a súly a lényeg, hanem, hogy hogy oszlik meg rajtad ! Remélem segítettem legalább ebben a két dologban:)

17/L

2013. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
már voltam bőrgyógyásznál és amit felírt semmit nem használt...
2013. júl. 31. 10:36
 9/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A sok kence nekem se. Gyógyszert kérjél. Nekem már nincs is pattim !
2013. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de ha jobban meggondolom, a legfőbb baj azzal van, hogy nagyon zsíros az arcbőröm a pattanások csak ráadás :/
2013. júl. 31. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!