Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz nekem valaha...

Szerintetek lesz nekem valaha barátom? Nagyon ocsmány vagyok! Tudnátok nekem tippeket adni, hogy, hogy ne legyek ennyire ronda?

Figyelt kérdés

Nagyon ocsmány vagyok: két első fogam előre áll, kicsit nagy az orrom, eléggé alacsony vagyok, pattanásos az arcom és a bőröm is zsíros és még vékony sem vagyok (162cm/58kg).

A fogamra már próbáltuk volna a fogszabályzót, de nagyon drága lett volna és nem tudtuk volna kifizetni... Az arcomra már mindent kipróbáltam, használtak is, nem is.

Próbalok divatos, jó ruhákba járni, de még ígyis megkapom néha, hogy "de ocsmány vagy", "hogy nézel ki!?"

Kérlek, ha tudtok írjatok tippeket!!! 14/L



2013. júl. 30. 19:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen az iskola, és a város bányaréme voltam. Sok szép becenevet kaptam. Sajnos túlzottan is magamra vettem a kritizálást, és szépen tönkretettek. A mai napig félek az emberektől, pedig ma már 20 éves vagyok.

6 év elteltével még mindig megkapom a "hogy nézel ki, te jóisten, háháá, ez mii?" Próbálok nem figyelni rá.

Még most is ha tükörbe nézek, sokszor csak egy gusztustalan lényt látok visszanézni. Ronda vagyok? Elfogadom! Viszont van valaki, aki gyönyörűnek tart. :) És ez nekem bőven elég. Ezt az egyént 18 évesen találtam meg. Előtte sosem volt barátom.


Ahogy már előttem is írták a legfontosabb, hogy fogadd el önmagad, még ha nem is könnyű. Ne másoknak próbálj megfelelni. Úgy öltözz, ahogy neked tetszik. Ha az alakoddal problémád van (így látatlanba a számok szerint nem lehet nagy baj), sportolj egy kicsit. Például futás. Beszóltak már megint? Legalább a futással a feszültséget is levezeted. :D Akik meg így beugatnak, azoknak az intelligenciaszintjük elég mélyen lehet, nem is éri meg vele foglalkozni. Tapasztalatból tudom, hogy nehéz, de ne hagyd hogy tönkre tegyenek.

Az bőröd miatt meg ajánlok egy egyszerű megoldást ami nekem bevált: Teafa szappan. :)

2013. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Doruss ***** válasza:

Tudod mit próbálj ki? Pattanásokra, zsíros bőrre a dm-ben kapható Himalaya sószappant. Az én arcommal csodát tett.

( a legelején lehet, hogy pattanásosabb lennél tőle, főleg ha eddig sokféle kozmetikumot használtál, ez afféle "elvonási tünet" mert a sószappan természetes, semmi vegyszer nincs benne, de megéri mert utána sokkal jobb lesz.) Meg a mannaszappant (webshop) én is ajánlom, ahogy egy előttem szóló.

Egyébként meg, próbálj inkább a belsődre koncentrálni, a kisugárzásodra. Az rengeteget számít, hidd el.

Nem tudom, mi más akadálya van a fogszabályzónak az árán kívül, de gondold át, mert nagyon hasznos dolog. Nekem is volt. Egyébként az sztk-ban kb. 30.000 Ft a fogszabályzó, azt talán össze lehet hozni.

2013. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján én úgy gondolom hogy nem lehetsz ronda. Szerintem egy átlagos lány vagy. ÉN viszont elég ronda vagyok annyira hogy mindenki kerül... 17/F
2013. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem vagy egyedül. :/
2013. aug. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Még csak 14 vagy. Sokat fogsz még változni. Idővel nőiesebbek lesznek a vonalaid. A magasságod és súlyod alapján nem vagy kövér. Az évek során a bőröd is helyrejön. Most tombolnak a hormonjaid és ez hatással van a bőrödre is! Az elálló fogakat helyre lehet hozni. Kicsit nagy orr. Hát ha csak kicsit az még nem olyan vészes. Ismertem már olyan lányt is, akinek nem volt valami szép arca. Most 33 éves és 1 gyermek anyja. Boldog házasságban él. Tehát lessz pasid ne aggódj! Lehet most nem vagy népszerű, de valahol van egy fiú akinek majd Te leszel a legszebb lány a világon. Majd meglátod.
2013. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a sok tippet, tanácsot és a bátorítást, sokat segítettetek :))
2013. aug. 13. 15:16
 17/18 anonim ***** válasza:
Kép?
2013. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. A testsúlyodra egészséges étrend. Kevés cukor szénhidrátbevitel a megoldás. Vagyis kevesebb kenyér semmi édesség. Mást ehetsz mint eddig. Persze mértékkel. Fogakra csak a fogorvos jelenthet megoldást. A pattanások végett meg neaggódj! Istenem 14 éves vagy! Most léptél a serdülő korba. A hormonjaid tombolnak! Ezért zsíros a bőröd. És mert zsíros pattanásos is lessz. De idővel helyreáll az egyensúly és a pattanások is elmúlnak. Csak ne vakard és ne nyomkodd ki! Mert sebes maradhat az arcod! Hát az orr. Azt látnom kéne, mert így látatlanba nem is biztos, hogy nagy. A lényeg: fiatal vagy még és sokat változhatsz. Lehet az a fiú aki most csúfol fog utánnad rohanni és udvarolni pár év mulva! Ismerek én is lányokat. Alapiskolában ducik, pattanásossak voltak. 20 évesen meg nem ismertem rájuk úgy megszépültek. Gyönyörű nővé értek. Úgyhogy fel a fejjel! Leszel te még a végzet asszonya!
2013. dec. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!