Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért látni a strandokon...

Miért látni a strandokon annyi striás női hátsót?

Figyelt kérdés
már a fiatal 15 éves tinilányok között is nagyon soknak repedezett a bőre, ami durván lerontja a kinézetüket :(

2013. aug. 5. 15:43
 1/9 A kérdező kommentje:
még annyit elfelejtettem hozzáírni, hogy alapból ez annyira nem gáz, mert ha feszes, szép a bőre, alakja, akkor oké...de legtöbbjüknek fodros, narancsbőrös is
2013. aug. 5. 15:45
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A nők 90%ának kortól és testalkattól függetlenül van narancsbőre. A narancsbőr teljesen természetes, nem más, mint a zsír elraktározódása a bőr felszínéhez közel. Mindenki szervezetében van zsír.

A stria pedig kialakulhat fogyás vagy hízás, esetleg hirtelen növekedés során. Hozzáteszem, 170 cm-hez vagyok 55 kiló, soha életemben nem voltam kövér, és nekem is vannak halvány striák a combom külső részén.

Másrészt pedig igazából aki a nőket a narancsbőrük meg a striák miatt gyalázza, az nyilvánvalóan nem elég érett agyilag arra, hogy barátnője legyen.

2013. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nobody's perfect.
2013. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sovány nem ő tehet róla, vagy lefogyott ami dicséretes dolog. Szóval leszarom, hogy striás. Gondolom ha így minden kis foltba belekötsz csak a csúcs modellek jönnek be neked, gondolom sokkal volt már szerencséd életedben...
2013. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ahelyett, hogy a fitt és egészséges, sportos emberek pártját fognátok, inkább engem hordtok le látatlanba...gratulálok
2013. aug. 5. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Jó, hogy tudsz olvasni, én a sovány striásokat védtem meg:DDDDD persze ha valaki 100 kiló és tiszta lila stria a hasa az az ő hibája.
2013. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Attól még valakinek lehetnek stirái, hogy fitt, egészséges, sportos életmódot él. Teljesen genetika függő is a dolog. Nem muszáj híznia-fogynia ahhoz, hogy kialakuljon.
2013. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, s képzeld, nekem is vannak striáim, de mégsem vélem úgy, hogy "durván lerontja a kinézetem". Korán érő típus voltam, hirtelen megnyúltam és szélesedett ki a csípőm, mindez 13 évesen. Ezért bizony nekem is megrepedezett a bőr, valamint a combomon is van. Mára ez kifehéredett (bőrszínű lett). Nem mondom, hogy nem lenne jobb, ha nélküle kellene élnem, de alig látszik, nem feltűnő, és kész, elfogadtam, mivel felfogtam (ami neked nem sikerült még), hogy ezzel rengeteg nő küszködik. Sosem, egyik barátomat sem zavarta vagy hozta fel, hogy "drágám, nem lehetne valahogy eltüntetni, mert nélküle vonzóbbnak találnálak". És nem akarom felhozni a sztárvilágot, de ha kicsit is vennéd a fáradtságot, s a google-ban utánanéznél, hány híres, gyönyörű nőnek vannak csíkjai, meglepődnél. Akkor ezek szerint nem számít a bombajó alakjuk, a szép arcuk, az ő kinézetük is durván leamortizálódik egy pár csíkocska miatt. Nem baj....biztosan tini lehetsz, majd az évek folyamán megérsz. ;)
2013. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is hirtelen nőttem meg és striák vannak a térdemen, a derekamon és az oldalamon. Bőr színűek, nem vészesek. A hirtelen növés okozza szerintem pl. vagy ha nem elég rugalmas a bőr.
2013. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!