Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhátok van? Mennyit...

Mennyi ruhátok van? Mennyit szeretnétek és miket? Szerettek öltözködni? Elégedettek vagytok magatokkal?

Figyelt kérdés
Szóval kíváncsi lennék ki mennyire szeret öltözködni és mennyire vagytok megelégedve magatokkal.
2010. nov. 30. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

rengeteg ruhám van mivel anyának ruhásboltja van,ami kell kivehetem akármikor,igy gyakorltilag nem férek el annyi helyen mint másik 3 ember...

cipők dettó...



egyetlen van amire most vágyok,egy hosszú szövetkabát,de nem találok normálisat,vagy az ujja rövid vagy csunya ugy ahogy van...

23/L

2010. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Jó neked de azért ha van kedved leírhatod miből mennyid van fazon és egyéb ismertetők szerint megköszönném
2010. nov. 30. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is, én imádok öltözködni. Alapvetően régiesen (19. sz. főleg) öltözködöm, rengeteg ruhát varrok, és imádom a fűzőket, kalapokat, legyezőket, kesztyűket, cipellőket, sálakat, napernyőket, ékszereket, kabátkákat :)

Nyáron többnyire normális embernek nézek ennek ellenére, mert általában nagyon meleg van a fűzőhöz :)

Nagyjából elégedett vagyok magammal, de sosem tökéletesen. Mindig tele vagyok ötletekkel, h pl. milyen kalapot, hajdíszt vagy éppen szoknyát készítsek legközelebb, állandóan tervezek és újítok :)

Reggelente nagyon sok idő, amíg eldöntöm, mi lenne a tökéletes ruha a napra, de néha előfordul, hogy már előző este kikészítem.

Ruhatáram (amit hordok is)

nadrágok: 10 hosszú, 7 rövid (mondjuk nadrágot kb. hetente egyszer veszek fel)

szoknyák: 6 mini, 6 térd közeli, 4 földig érő

fűző: 6 acélmerevítéses, 6 műanyagmerevítéses

míder: 8

top: 29

rövidujjú felső: 15

hosszúujjú felső: 19

ingek/blúzok: 4

pulcsik: 7

kalapok: 6

kabátok: 8

sapkák: 3 + egy fülmelegítő :)

kesztyűk: 16 pár (ebből csak 3 téli/átmeneti)

sálak: 7 (ebből is csak 2 téli)

harisnya, combfix: 18 pár

cipellők: 13 pár

táskák: 6

Tessék, megszámoltam a kedvedért :D Persze ezek csak azok amiket utcára is felveszek, az otthoni nincs benne.

Hogy mit szeretnék most nagyon? Hm. Egy ehhez hasonló ruhát: [link]

aztán egy ilyesmi fűzőt varrnék, de középen normális megoldással: [link]

és egy ilyen fazonút, csak némileg szebb és szolidabb színben: [link]

és nyárra egész biztosan fogok varrni egy ilyen ruhát: [link] kékben.

21/L

2010. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hűha szép gyűjtemény. Nagyon kreatív vagy és ügyes is.köszönöm, hogy megosztottad velem.
2010. nov. 30. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

első vagyok

nagy átlagban farmerban vagyok,15 van kb,ezen kivül 2 bársonynadrág,3 szövetnadrág (fekete,szürke és fekete-szürke csikos),1 alkalmi fekete,vagy 6 tárdnadrág ami hosszúszárú csizmához való,fehérnadrág 3,ebből van ami selyem,és van ami bőves,rózsaszin strasszos nadrág 2 féle


felsők...ööö...:D

4-5 elegénsabb felső,kb 20 hosszúujjas mintás,rövidujjú 4-5 (nem szeretem őket),topszerűség kb 40,ing 6,kabát átmeneti 6,téli 3

sapka 4


cipő...hosszúszárú csizma 6,rövidszárú 2, sportcipő 8, szanda 15,papucs 7,fekete alkalmi cipő 1


zokni kb 50 pár


bugyit megszámoltam a multkor,130 darabnál elakadtam:D (és egy sem régebbi 1 évnél)


ruha nyári 5

alkalmi ruha (bálba is felvehető) 4

kiskosztüm 4 (ebből 3 szoknyás 1 nadrágos)

kosztümfelső 2 (1 szürkekockás,1 narancssárga)

szoknya kb 20,mind mini

harisnya: mintás 10,mintázatlan 10 (ebből 15 téli,szoknyához)

pizsama 6

mellény 2 "rendes",2 garbószerű hosszitott

sál 4 téli,3 egyéb

kesztyű:5 pár

szexis rucik (fűző 2, combfix 3,harisnyatartó 3,egyberészes macskanősruci 1,csipkéshálóing 3 féle,meg 4-5 meghatározhatatlan nevű szépség)


nem tudom miket hagytam ki...de azt hozzá kell tenni,hogy ezek 90%-a 1-másfél évnél nem régebbi,folyamatosan cserélődnek,van olyan,amit ténylegesen 1x felveszek és visszaadom,azt ő eladja használtként,én meg kapok másikat


ugyanigy vagyok a kozmetikai termékekkel,azt is ő veszi,meg gyakorlatilag mindent nagykeráron jó pár éve



gyakorlatilag annyi ruhám van,ami épphogy elfér a szekrényekben,amikor van új (kb havi 4-5 darab,már csak a nagyonszép dolgokat veszem ki),akkor kiválasztok kevésbé tetszőt és az megy vissza...különben a darabszámok után egy nulla elférne...én meg nem a ruháktól:D

2010. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs sok,de ami van azt imádom 5-6 farmernadrág(Csőszárú,mert leginkább csizmát vagy magassarkút hordok)

Elég sok felső,mert szeretem a változatosságot,ezek nőiesek álltalába.Szeretem a fekete és barna szinű ruhákat,de rózsaszínből is van egy pár.

Az előző hozzászólóhoz hasonlóan én is szeretem a fűzőket,de nem a merevítős fajtát,csak az egyszerűt:)

Nyáron szűk farmer,lehetőleg platformos magassarkú cipő(valami visszafogott színben)és fekete,halvány rózsaszín vagy fehér fűző.Ez a kedvenc összeállítás,de persze sok mást is hordok.

Télen szőrmés csizma és hótaposó.

Nameg a kiegészítők is sokat dobanak a dolgon.

Elégedett vagyok magammal,de sosem eléggé,mert ha látok egy szebb lányt mindíg úgy érzem van még mit fejlődni:De..minden nőnél van jobb nő:D

2010. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy leggingem, 2 mini szoknyám, 2 térd nadrágom, 1 hosszú farmerom, 2 garbóm, egy cipzáras pulcsim, egy V nyakú pulcsim, 2 hosszú ujjú felsőm, 8 rövid újjú pólóm! :(
2010. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát van kb 13pár cipőm 4csizmám 24farmer 9hosszuujjú 32rövid ujjú.42pár zokni 80bugyi ebből kb 30 tanga.non sok dc cuccom van annak ellenére h lány vagyok ésfishbone is nagyon szeretek öltözködni
2010. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én szeretek öltözködni, meg vásárolni is:D de én még csak 14 éves vagyok, úgyhogy anyukám és apukám pénztárcájából, nameg a zsebpénzemből öltözködöm:) Hát hogy elégedett vagyok-e? :) Szerintem sosem lehet elég ruhája valakinek:D

Azért leírom miből mennyi van, de csak azokat amiket hordok is:

2 kámzsás nyakú hosszabb fekete pulcsi

1 lila garbó

1 gombolós fehér kardigán

1 szürke belebújós mackópulcsi

3 zipzáras pulcsi

1 szaggatott, foltos egyenes szárú farmer

2 sima csőfarmer

1 fekete foltos farmer

1 rozsdaszínű farmer

2 elegáns felső

1 hosszú elegáns nadrág

kb. 10 hosszúujjú póló

kb. 24 rövidujjú póló

5 pántos top

1 bővebb fazonú tunika

2 hoszabb, ruhaszerű tunika

1 jegging (vagy nem tudom mi a neve ilyen sztreccses hosszúnadrág)

1 szaggatott hosszú cicanadrág

1 térd alá érő cicanadrág

2 leggings (egy fekete, egy fehér)

1 téli fekete szövetkabát

2 télikabát

1 őszi mellény


cipők:

1 hosszú szárú csizma

1 bokacsizma (van egy kis sarka de max. 2 centi)

2 light talpú dorkó (egy fekete, egy fehér)

és van sok balerinacipőm meg dorkóm. fogalmam sincs mennyi, még nem számoltam


egyébként a legtöbb cuccom kínai, nem szoktam 5000 ft-nál többet költeni semmire. kiegészítőm nem nagyon van, azt anyától szoktam kölcsönkérni mert ő gyűjti az ékszereket:D

nyári cuccokat meg nem írom le mert azt se tudom hol vannak... :$

egyébként amit nagyon szeretnék még:

egy koktélruha, hogy minek azt nem tudom de nagyon szeretnék:), meg szeretnék egy nagggyonmagas sarkú cipőt:D úgyse hordanám utcára, csak gyakorolnék benne mert nem tudok járni magassarkúba >.<

hát asszem ennyi lenne:)

2010. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!