Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csúnyábbak az alacsony...

Miért csúnyábbak az alacsony srácok?

Figyelt kérdés

Pár hete felvetette itt valaki, hogy az alacsony férfiak és a kövér és/vagy csúnya nők általában általános jelenséget alkotnak. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Arra gondoltam, hogy azért vannak halmozottan hátrányban az alacsonyabb férfiak, mert az utódaik nem elég, hogy alacsonyak, de talán még csúnyábbak és csúnyábban is lesznek emiatt. Mert nőuralom van és a csúnya nők parazitaként kihasználva a férfiak szexuális vágyát így örökítik tovább a saját génjeiket.


Nektek mi a véleményetek erről?



2013. aug. 9. 22:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%

te csak ne gondolkodj, nem áll jól :D

ilyen kérdések után..

2013. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
73%
Az a véleményem, hogy minél többször írod ki, annál idegesítőbb vagy.
2013. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
Welcome back, my dumb friend.
2013. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Válaszokat kérnék a kérdésre, azért írtam ki! Vagy talán érzékeny pontra tapintottam volna?
2013. aug. 9. 22:34
 5/42 anonim ***** válasza:
76%
Pont most voltam péniszkurtító műtéten, mert néhány centim arra nőtt pluszban a törzsem helyett...
2013. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
ne tapintgass sehova :D
2013. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
Írd ki még 50x ezt a kérdést!
2013. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
A magasabb férfiak dominánsabbak, és evolúciós szempontból jobbak az esélyeik a szaporodásra, olvass utána ( Szendi Gábornak is van erről könyve). Nem feltétlen csúnyábbak, de ha csak a magasságot vesszük alapul, akkor vonzóbbak!
2013. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
már megint te :O?
2013. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nőuralom van és a csúnya nők parazitaként kihasználva a férfiak szexuális vágyát így örökítik tovább a saját génjeiket."


Ezen konkrétan zokogok a röhögéstől! :'D

2013. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!