Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csúnyábbak az alacsony...

Miért csúnyábbak az alacsony srácok?

Figyelt kérdés

Pár hete felvetette itt valaki, hogy az alacsony férfiak és a kövér és/vagy csúnya nők általában általános jelenséget alkotnak. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Arra gondoltam, hogy azért vannak halmozottan hátrányban az alacsonyabb férfiak, mert az utódaik nem elég, hogy alacsonyak, de talán még csúnyábbak és csúnyábban is lesznek emiatt. Mert nőuralom van és a csúnya nők parazitaként kihasználva a férfiak szexuális vágyát így örökítik tovább a saját génjeiket.


Nektek mi a véleményetek erről?



2013. aug. 9. 22:32
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:

alacsony férfiak ne akarjanak nőt maguknak mert nem lettek férfiak. Selejtek !

Gyereket meg felejtsék el, hogy lesz nekik, ne legyenek már szemetek, hogy ezt a selejt gént átakarják adni a gyereküknek.


Én a 170 cm-mel megszívtam az életet. 30 éves szűz vagyok.

Rohadt apám 168 cm volt és gyereket mert csinálni az igénytelen anyámmal aki 158 cm.

Rohadt dög apám, de utálom, rohadjon meg, tönkretette az életem.

2017. szept. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
A legjobb pasi, akit ismerek, alacsony, 170 cm kb. Tornász izmok, Dávid-szobor fenék, igényes test, menő fogak, ápolt bőr, és igéző szemek, fullos borosta, szép haj. És még PhD hallgató is. Pedig rengeteg jó srác haverom van, de ő a top.
2018. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!