Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csúnyábbak az alacsony...

Miért csúnyábbak az alacsony srácok?

Figyelt kérdés

Pár hete felvetette itt valaki, hogy az alacsony férfiak és a kövér és/vagy csúnya nők általában általános jelenséget alkotnak. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Arra gondoltam, hogy azért vannak halmozottan hátrányban az alacsonyabb férfiak, mert az utódaik nem elég, hogy alacsonyak, de talán még csúnyábbak és csúnyábban is lesznek emiatt. Mert nőuralom van és a csúnya nők parazitaként kihasználva a férfiak szexuális vágyát így örökítik tovább a saját génjeiket.


Nektek mi a véleményetek erről?



2013. aug. 9. 22:32
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
tök jó h egyesek a szeretetet cm-ben mérik páran.
2013. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
Japán szamuráj, ninja, yakuza:D Leszámolás Kis-Tokio-ban:)
2013. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Csak a nők mérik a szeretet cm-ben, legyen az 155cm--es v. 170cm-es, mindnek magas férfi kell. A 170cm-es v. ezalatti törpéket nem veszik partnerszámba, csak barátnak kellenek nekik az alacsony férfiak.. Szerinted miért vannak tele a társkeresők alacsony 170-172cm-es férfiakkal? Valami realitás van ebben, sajnos.
2013. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Hát te hülye vagy. Nagyon sokan kikosarazhattak már, ha ennyire megkeseredtél :D


Amúgy tök egyszerű: ha egy 170 centis pasiba szeretek bele, akkor vele leszk, ha egy 190 centisbe, akkor meg vele.

2013. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
^^ Itt esetleg Te lehetsz csak a hülye anyukám.. Úgy látszik kellemetlenül érintett a dolog, ez van. Amit írtam az meg általános tény, hogy egy 170cm-es srácnak sokkal kisebb esélye van a nőknél, mint egy 185-190-esnek.. period.
2013. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

170 cm mióta alacsony?

Én is ennyi vagyok, és addig nem nevezek alacsonynak egy fiút/férfit, ameddig nem alacsonyabb nálam.

2013. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Magyarországon 176-178cm a férfi ÁTLAG-magasság.. Szerinted akkor a 170cm micsoda, ha nem alacsony?!.. Egyetemi éveim alatt néhányszor elmentem szórakozni Bp-en, az összes nő magassarkút viselt, én voltam a legalacsonyabb a törpe 170cm-el, gyakorlatilag 0% esélyem volt arra, hogy egy nő/lány észrevegyen a 180cm +os férfi-tömegben.. Sajnos a magasság egy determináló szempont, amin nem tudsz változtatni, csak el kell fogadnod azt, h kb 80-90%-al kisebb esélyed van a nőknél, mint egy 180-190cm-es srácnak. 26/f
2013. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

36os!


A csajok átlagmagassága Magyarországon 164cm. A 15 centis tűsarkúval 179cm. A látható magasságkülönbség 5 centinél kezdődik!


Így jól kiszámolható, hogy a nők legalább 50 százalékának az alap 184 centi!


Utána le lehet vonni belőlük az átlagos és attól magasabb nők közül azokat akik nem hordanak magassarkút soha vagy nem érdekli őket a magasság. De a másik oldalon hozzá lehet adni azokat akik még kisebbek, akár 150 centisek és mégis 180-190es kan kell nekik!


Nem reménykedj, nem fog 50 százaléktól kevesebbre kijönni ez a mérce! Még neked a 170 centiddel is az alacsonyabb aki alacsonyabb tőled. Egy 169 centisre mit mondanál? És egy 168 centisre?


Hány tőled alacsonyabb bikád volt? Hadd tippeljek vagy egy sem de nem zárkózol el tőle vagy volt néhány de ezekkel már szakítottál, és most egy magas adonisszal kavarsz.

2013. aug. 11. 18:11
 39/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, az utolsó kommented alapján elvileg nem is lehetnének boldog párkapcsolatban élő alacsony pasik. Pedig vannak, nem is egy. Csak ők valószínűleg nem olyan felfuvalkodott kis idióták mint te vagy.
2013. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Nem is ismerek 174 cm alatti pasit. Még a gimis osztályomban volt egy, aki kb. ilyen magas volt, de neki már gimiben évek óta tartó párkapcsolata volt.

Egy "jelentkező" sem volt 178 cm alatti, ha jól emlékszem, így ha akartam volna, sem választhattam volna 170 cm körüli pasit.

És igen, elég magas barátom van. Nem "bikám", hanem szerelmem, és nem kavarok vele, hanem együtt vagyunk. És nem, nem azért, mert magas.

Nem mindenki olyan lelketlen sz.arházi, amilyennek te tűnsz az itteni megnyilvánulásaid alapján.

2013. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!