Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csúnyábbak az alacsony...

Miért csúnyábbak az alacsony srácok?

Figyelt kérdés

Pár hete felvetette itt valaki, hogy az alacsony férfiak és a kövér és/vagy csúnya nők általában általános jelenséget alkotnak. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Arra gondoltam, hogy azért vannak halmozottan hátrányban az alacsonyabb férfiak, mert az utódaik nem elég, hogy alacsonyak, de talán még csúnyábbak és csúnyábban is lesznek emiatt. Mert nőuralom van és a csúnya nők parazitaként kihasználva a férfiak szexuális vágyát így örökítik tovább a saját génjeiket.


Nektek mi a véleményetek erről?



2013. aug. 9. 22:32
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Mivel lennének vonzóbbak? Azzal, hogy több dolgot lefejelnek, ami az útjukba kerül?


Regéljétek már el, hogy mégis mivel vonzóbbak!

2013. aug. 9. 22:38
 12/42 anonim ***** válasza:
36%

"Szendi Gábornak is van erről könyve"


TE MEG NE TETÉZD MÁR EMBER!!! XD Meg akartok ölni engem?!

2013. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
én meg már azt hittem h ez csak manapság sláger téma itt.
2013. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csúnyábbak, sőt, engem nem igazán érdekel a magasság.

Én 174-5 centi vagyok, a barátom 5-6 centivel alacsonyabb nálam, és nem izgat, ki mit gondol erről, pedig a családom is furcsállja, meg hogy jobb lenne, ha magasabb barátom lenne.. engem viszont nem érdekel. Ha benne találtam meg azt, akit kerestem, kit érdekelnek a külsőségek? Persze van egy határ, de engem ez a néhány centi magasság nem zavar.

Úgyhogy relatív.. mellesleg egy magas pasi is lehet csúnya. (:

2013. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
Hosszú éjszakánk lesz úgy érzem...
2013. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Evolúciós szempontból vonzóbbak, olvass utána, ez itt nem esti iskola.


Mellesleg, csak hogy a kérdésre is válaszoljak, sok alacsony srác ismerősöm/haverom van, van közöttük csúnya is, átlagos is, kiemelkedően helyes is. Olyan arányban mint a magasak között. És spec. egyik mellett sem láttam még kövér/kifejezetten csúnya nőt.

2013. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
63%
már alig várom,hogy kezdődjön az iskola és a hülyék hamarabb menjenek aludni.
2013. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

"Keress kérdéseket hasonló témákban: alacsony, alacsonyság, magas, magasság"


most döntsd már el :D

2013. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
8. válaszoló vagyok! Röviden feleltem a kérdésre, dominánsabbak, és ugye az vonzóbb! Nem fogok egy könyvnyi szöveget begépelni, ha részletesen érdekli a dolog, akkor bemegy a könyvtárba, ha meg nem, akkor érje be ennyivel!
2013. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
am h a kérdésre is válaszoljak:nem tudom h csúnyábbak-e,ddm h néha hülyébbnek gondolom őket az tuti
2013. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!