Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnek a hajamal? (kep...

Mit tehetnek a hajamal? (kep lent)

Figyelt kérdés

Most egy picit hosszabb de szerintem csunya es a szoke tincset is kiszeretnem szedni de vlm extrat is szeretnek bele rakni.

Segitsetek [link]


2013. aug. 13. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
hát ezt tényleg csúnya:ss bocsi. 15/L
2013. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fúúúúj..
2013. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kicsit könnyítsd meg a hajadat, látom szép sűrű. Vágass le a végeiből és kérd meg a fodrászt, hogy vágjon egy kicsit karakteresebb fazont! Enyhén felnyírtat, vagy a frufru résznél hosszabbat például.


Egy szép élettel teli színre, pl. csokibarna, étcsoki vagy mahagónira fesd be, és a szőke helyett ha barnára fested az egész hajad akkor vöröses tincseket kérj bele.

De a barna-szőke kombinációt kerüld el szerintem, olcsó hatása van.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ocsmány
2013. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy fodrászhoz, mondd el neki, hogy szeretnéd ha a szőke eltűnne, és valami előnyös hajat szeretnél, amiben van valami kis extra..a szőke haj helyett.

Meg fogja neked csinálni és sokkal jobban ért hozzá, mint mi.

2013. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!