Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúszemmel még belefér ez az...

Fiúszemmel még belefér ez az alak? A volt barátom mellett kicsit kikerekedtem és nem tudom kell-e fogynom (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 15. 16:20
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
82%
akkora a combod mint én :D
2013. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
36%

ez a lány nem kövér. van rajta felesleg, de azt mondani, hogy ez már kóros és egészségtelen elhízás elég barom dolog. ennyi feleslegtől még nem mennek tönkre az izületei, nem pukkad ki a szive és nem lesz tohonya, magát mentegető kövér lusta disznó. elképesztően szánalmas a sok, magát adonisznak képzelő gyökér "foggyá le" dömpingje.

kérdező, szerintem csinos vagy, nekem tetszel, sokkal jobban nézel ki mint a zörgőcsontú, pattanásmellű, lópofájú, most divatos gebék. akkor fogyj, ha te szeretnél, ne azért hogy az agyhalott parasztok csorgassák az xs-es segged után a nyálukat.

2013. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim válasza:
0%
Pont jó 17/f
2013. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nagyon nőies vagy, jó az alakod. Rajtad legalább van mit fogni a csonton kívül is, és az ágyban is azt érzem, hogy egy nővel vagyok, nem egy csontos tinifiúval...
2013. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
81%
nekem is sok:/
2013. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
91%

Tetszik a rucid!:D Hol vetted, ha megkérdezhetem? Mostani?:)

Egyébként lány szemmel azt mondom, hogy a sport nem árt, mert jó, ha van mit fogni rajtad, de a fiúk is a sportos csajokat szeretik attól függetlenül.:)

2013. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
Nem mindenki. Ne általánosíts!
2013. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

hááááát..határeset... így még próbálkoznék nálad, de kövérebb ne legyél, akkor már teljesen elvész a nőies alakod!!!

29 F

2013. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
69%
Hány köbcentis az úthenger ???
2013. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
34%

Dagadtak őrangyalai?

Te hülye vagy öregem már bocs.

Az még nem jutott eszedbe, hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik? Elég x*r világ lenne, ha mindenkinek ugyanaz a nő jönne be. Nagyon sokan meg a vékony nőket nem szeretik. Ez van. Nem kell azt gondolni, hogy csak a vékony nők tetszenek valakinek.

A legjobb haverom egy igazán jó pasi, döglenek utána a nők, pénze is van, okos is, szóval egy igazi főnyeremény a srác, megkaphatna akármilyen tökéletes alakú nőket. A barátnője mégis egy 165 cm-80 kg-os lány. Miért? Mert neki az tetszik.

Szóval nem kell leszólni mindenkit, azért mert neked nem jön be másnak igenis álomalak lehet. Szerencsére nem csak te vagy a világon.

2013. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!