Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúszemmel még belefér ez az...

Fiúszemmel még belefér ez az alak? A volt barátom mellett kicsit kikerekedtem és nem tudom kell-e fogynom (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 15. 16:20
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező: teltebb nő vagyok, és nekem az a tapasztalatom, hogy a pasik közel felének nagyon is bejön a töltöttgalamb alkat. Vannak, akiknek nem, de hát velük mit is tudnék kezdeni? Azért fogyjak csak, hogy megfeleljek valakinek az ízlésének, akinek nem önmagamért jövök be, hanem mert fogytam x kilót?! Na nem! Vannak bőven, akik kimondottan arra buknak, amilyen vagyok!

Szerintem olvasd el a következő írást, és keress egy olyan pasit, aki így gondolkodik:

[link]


A fanyalgóknak meg üzenem, hogy keressenek az ízlésüknek megfelelő nőt, de attól még nem kell utálkozni, mert valami nektek pont nem jön be! Ez olyan, mint amikor fújolok az ebédlőasztalnál, mert nekem nem tetszik az étel, amit a másik eszik... nem nekem kell megennem, hanem neki, és kultúrember nem fújol olyasmire, ami nem egyezik az ízlésével. Senki nem erőszakolja rá!

2013. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
2013. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
73%

am ez egy dagi lány a képen, nincs ezen mit vitatni és van akinek ez bejön van akinek nem. túl van tárgyalva .

Magadban döntsd el ,hogy neked így tetszik -e le szeretnél ,fogyni vagy nem és maradsz így.


Én csak a magam részéről annyit mondhatok ,hogy szúrnám. Nőiesnek nőies de azt javaslom fogyj le mert később pár év múlva már nem lesz valami szép (és nehezebb is lesz lefogyni) és az egészségednek is jót tesz a sport.

2013. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Kell.
2013. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
64%
Nálam tuti fogynod kéne.
2013. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok, de nekem is az a véleményem, mint már jópár előttem szólónak, hogy sportolnod kéne, mert ha most megeszel mindent amit megkívánsz, akkor a nőies formád azért fog eltűnni, mert mindenhol ugyanolyan "nagy" leszel. De amúgy mindig lesznek olyan pasik akiknek ez tetszik és valójában az első, hogy magadnak megfelelj. A saját elvárásaidnak élj. Ha téged nem zavar a mostani kinézeted, akkor semmiképp se akarj fogyni, de mondjuk a sport az egészségügyi szp-ból jó.
2013. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
38%
"KICSIT"???????????????????????????? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddd
2013. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
39%
Úgy olvastam végig a válaszokat, hogy nem néztem meg a képet. Úgy nyitottam meg a linket, hogy én most egy 100 kilós bálnát fogok látni. Na most a képen látható hölgyemény ettől azért még igen messze áll. Kérdező! Van, akinek pont az ilyen alak tetszik, neked kell eldöntened, hogy jól érzed e magadat a bőrödben, vagy fogyni szeretnél. Nem vagy egészségtelenül kövér, de a sportot én is mindenképp javasolnám. Nem fogyás céljából, hanem a feszesen, fitten tartás végett.
2013. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
nekem sok, bocsi
2013. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
91%
KICSIT KIKEREKEDTÉL? Még jó hogy fogynod kell! Hát ez szerintem már egyáltalán nem nőies. Persze, kirakod a melleid és így az átlag azt bámulja, de nézd már meg magad. Kezdj el sportolni, ha nem akarsz tovább "kerekedni"...
2013. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!