Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúszemmel még belefér ez az...

Fiúszemmel még belefér ez az alak? A volt barátom mellett kicsit kikerekedtem és nem tudom kell-e fogynom (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 15. 16:20
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
"ez a lány nem kövér. van rajta felesleg, de azt mondani, hogy ez már kóros és egészségtelen elhízás elég barom dolog." EZ MI?? Nem kóros? Hát ha ez nem kóros akkor mi számít annak? Meg van olyan aki azt írta lehet mit fogni rajta... Azért e között és a csontkollekció anorexiás csajok között még nagyon sok különbség van...
2013. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mennyire látszik a képen, de még 5 kilót híztam...

[link]

2013. szept. 25. 15:42
 43/45 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy amúgy? Csak viszonyításképpen kérdezem, nekem is hasonló alakom van.
2013. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
csajszi, ebből legalább egy huszast le kell adni
2013. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon is teszik a kérdező alakja, és attől, hogy van rajta fölösleg még nem kövér. Azért vannak átmenetek a kövér és a vékony között.

Engem is érdekelne, hogy hány kiló vagy most és milyen magas.

2013. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!