Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 174 cm vagyok, szerintetek...

174 cm vagyok, szerintetek fogok az életben valaha találni fiút? (13/L)

Figyelt kérdés
persze még nem akarok pasizni, viszont mikor megyek a városban szinte mindenki alacsonyabb nálam vagy velem egy magas, és így bele gondolva az életben nem fogok magamnak pasit találni, ha már felveszek egy magassarkút magasabb leszek mindenkinél.... és pont ezt nem akarom! szerintetek az életben találok valaha pasit? és ha nem tehetek valamit, hogy alacsonyabb legyek???? vagy szerintetek "a jövő generációjának" már más lesz az átlag magasság? (mert hallok ilyeneket is)

2013. aug. 18. 23:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hűűű 32? :D ..... sajnos én nem vagyok az a modell alkat :( a családból én vagyok a legkövérebb és a legmagasabb, a többi mind vékony és alacsonyabb, :( pedig diétázok is meg úszok, remélem le fogok fogyni :c
2013. aug. 19. 16:11
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is 173 cm vagyok, és mindig szoktam rinyálni h magas vagyok..mert magassarkúban a fiúk többsége velem egymagas, vagy alacsonyabb ..:P..ez van...ez csak a többség, DE e mellett mégha kevesebb magas fiú van, akkor is vannak szép számban csak nyitott szemmel kell járni....viszont lehet h te is fogsz még egy picit nőni..:)
2013. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ez volt a problémám, egészen ovodától kezdve mindig egy fejjel magasabb voltam mindenkinél és gyűlöltem. Mindig görnyedve mentem és kisebb akartam lenni. Aztán 8. után volt egy kis időm egyedül és sokat gondolkodtam és többen mondták h szép egy magas magabiztos nő...így rájöttem előbb önmagamat kell megtalálnom. Neked is ezt ajánlom előbb találd meg önmagad, fogadd el h te ilyen magas vagy és szeresd! Más én is szeretem és bátran kihúzom magam, bár nekem ehhez túl kellett esnem egy drasztikus hajvágáson és stilusilag is átalakultam, de a lényeg hogy rátaláltam önmagamra. Te is először magadat szeresd meg és utána gondolkozz a fiúkon. :)
2013. aug. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen,32. Es ne aggodj legalabb van rajtad mit fogni, meg az a suly majd ugyis eloszlik. Az a lenyeg, hogy fogadd el magad olyannak amilyen vagy, es ha a fiuk radneznek majd latni fogjak, hogy " hu ez a lany nagyon csinos, es vidam, mosolygos..!" Ha elhiszed magadrol, hogy tokeletes vagy, akkor a kulvilag is ezt latja, csak vigyazz, hogy ne alakuljon at egova, illetve onimadatta. Persze az egeszseges onbizalom nem art..
2013. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nem a magasség számít.
2013. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Még le is fognak hagyni a kortársaid, te agyar viszonylatban egyáltalán nem számítasz extrém magasnak.
2013. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
uhhf .... a tanár hülyén mért le minket! >.< (tesitanár)171,5 cm vagyok pontosan cipő nélkül, bocsi a hamis információért, de csak most mértem le magam kíváncsiságból
2013. szept. 6. 21:18
 18/19 anonim ***** válasza:
171,5? :D Az nem is magas. És hány kiló?
2013. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Alicell válasza:

Az én környezetemben rengeteg 174 fölötti fiú van, szóval szerintem simán találhatsz majd. Én 188 vagyok, és még néha én is látom egy-egy nálam magasabb fiút, ami pedig aztán tényleg ritkaság... Sőt, ha színházba megyek, vagy ilyesmi, néha még magassarkút is felveszek, elvégre most már úgyis égimeszelő vagyok, kit érdekel, mennyire? :)

16/L

2013. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!