Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek? Fogok így valaha...

Szerintetek? Fogok így valaha párt találni magamnak?

2013. jún. 8. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ilyen stílussal (nem a kinézetedre gondolok) biztosan nem!
2013. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

mi a baj a stílusával?


ismerek olyan pasikat, akik fűvel-fával csalják a párjukat. sokszor a csaj tud is róla. azzal a stílussal nincs gond?

2013. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én arra gondoltam, hogy ez az általánosítás egyáltalán nem jó. minden nőt egy kalap alá venni gáz. akkor mégis kivel szeretne bármit is kialakítani, ha szerinte mindegyik egyformán képmutató?!
2013. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem tudom, mondjuk a jobb kezemmel, mert a balt már unom és valamivel meg kell lepni. csak az ilyen kérdésektől és az általánosítástól érzem magam férfinak.

szerintem a jobb kezem felszínes, mert nem akarja. biztos csúnyának meg alacsonynak tart.

2013. jún. 8. 20:43
 6/17 anonim ***** válasza:

sajnos annyiban igaza van, hogy 99%uk ugyanolyan.


és rohadt nehéz kivételt találni. itt vagyok 25 évesen és még nem találtam kivételt :( pedig rengeteg lányt megismertem már...

2013. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért én leírnám a másik oldal szemszögéből, ha nem baj, és nem szeretnék általánosítani, de normális pasit is rettentő nehéz találni. Elmesélem a saját tapasztalatomat. Volt rajtam 8 kiló felesleg, és szemüveges voltam, ráadásul sem időm, sem energiám, pénezm meg pláne nem volt két szak mellett naponta órákat tölteni a fodrásznál, a körmösnél, meg mittudoménhol. Egyetlen pasi sem nézett rám, még el is kerültek, pedig Betty, a csúnya lány azért sosem voltam. Most, hogy lefogytam, és mindent megteszek, hogy úgy nézzek ki, mint ami a sok srácnak elvárás, most ezek a srácok ugrálnak körül.. Akkor ki a felszínes, kinek számít csak a külső? A pénz a másik.. A legtöbb pasi "nem érzi magát férfinek", ha véletlenül kiderül, hogy többet keresek nála. Ezt ők mondták.
2013. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez érdekes....én próbáltam már neki csajt szerezni, bejelöltettem az egyik barátnőmmel, aki ráállt volna a dologra.Akkor azt mondta, h nem kell neki a csaj.még FB-n se jelölte vissza...:-( akkor, most hogy is van ez?ok, h a barátnőm nem túl szép, dehát téged úgysem érdekel a külső...
2013. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pedig amúgy sztem tök aranyos, és egyáltalán nem olyan vészes a kinézete.Jó, nem egy Brad Pitt, de nem is olyan szörnyű, ahogy állítja.Simán találhatna csajt magának, ha nem itt picsogna állandóan.
2013. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

De ha ti így, akkor én is így, innentől. Ha én adok magamra, ezt fordítva is elvárom. Nem sírni kell, meg vádaskodni, mert nem vezet célra! Itt jegyezném meg, undorodom a kigyúrt, kopasz, ujjnyi aranyláncot viselő pasiktól, azoktól meg pláne, akik villognak az autóval meg a pénztárcával. Olyan kell, akinek van kisugárzása és magamért szeret. Ebből van egyre kevesebb, sajnos. Utolsó voltam.

27/L

2013. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!