Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csináljak egyes anyukák...

Hogy csináljak egyes anyukák hogy gyerekszülés után is bombanők?

Figyelt kérdés
Mások meg undormányo söt a legtóbb nő nem az a rubint réka szúlés után miért?
2013. aug. 19. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Mert Rubint Rékának az a foglakozása hogy ilyen legyen, másnak meg nem.

Ki hinné el a hülyeségeiket ha ők is elhíznának tőle.

2013. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én csak a testre akartam példát hozni de akikre gondolok csaladanyak dolgoznak és mégis bombanők szépek vékonyak stb. Hogy csinálják vajon? Mások meg elhízott kacsák.
2013. aug. 19. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
hasfelvarrás, torna, fogyó
2013. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő genetikailag olyan amilyen. Nekem is van olyan ismerősöm aki 3 gyerek után is vékony. Mert ő genetikailag is az, nem is igazán tesz meg érte bármit is.

Vannak akik szülés után egyszerűen nem esznek. Nem szándékosan csak elvannak mindennel maradva, és úgy érzik arra nincs idő hogy normálisan egyenek. Csak bekapnak pár falatot, és mehet a munka tovább. AZ ilyenek akaratlanul is lefogynak..

Vannak akik tudatosan figyelnek arra hogy újra vékonyak legyenek. Ők rendszeresen sportolnak, diétáznak.

Akik meg "elhízott kacsák" azok közül sokan szülés előtt is elhízott kacsák voltak, vagy annyira felborult a hormonháztartásuk hogy nem tudják mikor mit és mennyit egyenek. Ez pedig elhízáshoz vezet. Persze vannak akik azért híznak mert mert ellustulnak.

Rubint Réka meg 2 okból olyan amilyen.

Az egyik hogy neki ez a munkája, végül is fitnesz edző. A másik hogy neki van arra pénze hogy plasztikai sebész kése alá feküdjön...

2013. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kevesebb kaja, normális étrend (nem szénhidrátokat, cukrokat, fagyikat, tésztát, kenyeret, édességet, gabonát kéne enni)

pl paleo, if, ketogén <- ilyesmi a normális étkezés:) és nem kell annyit enni h elhízz

2013. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Genetika főleg. De egyébként rendszeres sport meg normális étrend. Aki a terhesség előtt is sportolt, az terhesség során is odafigyel magára, és nekik a visszaállás is könnyebb szülés után.

Egyébként emberre, főleg egy szülés után álló nőre azt mondani, hogy undormány, igen alacsony intelligenciaszintre utal.

2013. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Ja, persze utolsó. Némelyik nő szülés után 15 évvel még mindig 25 kilónyi pluszhájat dédelget, csapzott, zsákokat hord, hogy a háját takargassa, de nehogy elmondjuk róluk a véleményünket, mert ezek a szent nők ÉDESANYÁK! Akkor már nem is kell odafigyelniük, hogy mit, de főleg hogy mennyit esznek, mehet reggelire a zsír, ebédre a szénhidrát, vacsira meg ennek a kettőnek a kombinációja, lifttel kell lemenni még a második emeletről is és így tovább... csak mert az illető valaha már szült. Akkor már nem is számít, hogy a férje sem piszkálná meg, úgy elhízott, hogy az igénytelenség ordít róla, mi lássuk őt gyönyörűnek. Szerinted..
2013. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

aha szüljél te gyereket, szerintem egy anyát a legnagyobb mértékben tisztelni kell és az az undormány aki ilyet mond egy kismamára! am anyukám magától lefogyott 56 kg-ra szülés után


13/L

2013. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az én nejem olyan mint szülés elött de ahogy körbenézek ez ritkaságszámba megy pedig nem tesz semmi extrát
2013. aug. 19. 21:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk, az se egy hátrány, ha 25 kg helyett mondjuk max 10 kg pluszt szed fel, amit azért lényegesen könnyebb leadni... semelyik gyereknek sincs szüksége 20-25 kg pluszra, de szerintem még 10re se, ahhoz, hogy egészséges legyen, azt is csak úgy mondtam, mint felső határt..nem kell két pofára zabálni, ennyi. Meg a tornázást se kell hanyagolni, se előtte, se utána, nem kell kőkeményen, de azért kicsit csak lehet mozogni.

Én biztos ilyen anyuka leszek, ha gyereket vállalok.

2013. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!