Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kis...

Mi a véleményetek a kis csajról? Ha veletek szemben jön egy ilyen nő mit gondoltok róla esetleg utána néztek? Vajon a feneke az genetika vagy implantátum? Nektek tetszik az ilyen formájú illetve nagyságú fenék?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. aug. 24. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a lába nagyon vastag a hasával meg elkövette azt a hibát hogy csak edzet de nem fogyott így nem lett szép az eredmény

nekem nemigazán jön be,amúgy e fenekéből lehet a legkevesebbet látni szóval azt nem tudom értékelni

2013. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Biztos nem implantátum a feneke, csomó lánynak ilyen van. Amúgy teljesen átlagos teste van...
2013. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
szimplán csak fenékre hízik,nekem nem jön be az ilyen alak egyáltalán,mondjuk én lányok vagyok,de egyes pasik azt mondják h "nagy kofferbe jó pakolni"..nemtom szerintem ez egy olyen gettóseggféle
2013. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem bejön, de nem biztos azért, hogy utána pont megfordulnék
2013. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azért lányok véleményére nem nagyon vagyok kíváncsi,már ne haragudjatok!

A kis csajt egyébként nagyon "sztárolják" szomszédok vagyunk igazából szoktunk beszélgetni néha-néha eljárogatni ide-oda ami tény az tény hogy rengeteg férfi megnézi az utcán sőt fütyülnek neki de még a telefonszámáért is oda jönnek egy egyszerű partyn minimum 2-en és érdekel hogy vajon a férfiak mit találnak benne ennyire vonzónak! És ezért voltam kíváncsi a véleményetekre! Viszont gyönyörű az arca mind emellett!

2013. aug. 25. 00:36
 6/14 anonim ***** válasza:
férfi szemmel nem lenne rossz,de illúzióromboló hogy egy jóval kisebb nadrágot fel magára,szebbnek képzelheti magát mint amilyen mert minden csak nem dögös a nadrág alól előbuggyanó háj
2013. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel a képen egy pufifánk van, így a fenekét sem implantátumnak, sem genetikának nem gondolnám, egyszerűen az általa folyamatosan elfogyasztott többletkalóriák eredménye. Mindazonáltal a teste tetszik, bár nem fordulnék utána. Ha általában ilyen "ne az eszemért szeress" stílusban öltözködik, illetve a külsejéhez illő módon közönségesen viselkedik, akkor azért olyan népszerű a tinifiúk között: könnyen kaphatónak tűnik, érdemes beállni a sorba, előbb-utóbb csak célbaérsz.
2013. aug. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7

Nem értem a válaszodat azt írtad hogy "pufifánk" de aztán pedig azt hogy "nem rossz a teste"?!

Akkor most mi a lényeg?


#6:

Melyik képen látod azt hogy kisebb nadrágot hord,illetve azért túlzásokba sem kéne esni van rajta fölösleg ezt mindenki látja de azért "kibuggyanó hasról" én nem látok fotót!


Véleményem szerint arányosan oszlik el rajta a súlyfölösleg és azért ez elég ritka dolog szerintem!

És mind emellett szerintem szép az alakja is!

2013. aug. 25. 03:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs lênyeg. Pufika,de tetszetős, jó ránézni. Emellett harsány, ízléstelen, kihívó... ezek mellett a szavak mellett nagyon elsiklottál, pedig százszor fontosabbak, mint az, hogy milyen a teste.
2013. aug. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nem szilikon...
2013. aug. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!