Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy milyen lesz...

Mitől függ, hogy milyen lesz az ember arca, genetika, külső hatások, intelligencia?

Figyelt kérdés
Szóval mikor megszületek már megvan, hogy milyen leszek 20 éves koromban? Jó, ne vegyük hogy esetleg valami baleset éri... és az intelligenciát azért írtam, mert legtöbbször látni egy ember arcán, hogy mennyire értelmes.. valamit befolyásol ? Remélem érthető :D
2013. júl. 21. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Erdekes kerdes, elgondolkodtato :) szerintem megvan az hogy milyen lesz az arcod 20 ev mulva, de a kulso hatasok szerintem igyis-ugyis befolyasoljak. Az intelligenciarol meg..azzal szuletunk de aztan persze tanulni kell hogy kifejlodjon az agyunk meg ilyenek..de ha nem tanulunk szerintem akkor is sut az ertelem az ember arcarol. Remelem eleg erthetoen fogalmaztam!
2013. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tényleg érdekes kérdés,sok emberen látszik hogy 2-ig is csak nehezen számol,de nem ilyen egyszerű a dolog

a genetika nagyjából mindent eldönt,az intelligencia is részben öröklődik,de ez ember fejlődhet,így sok mindent befolyásolhat

az alkat is függ a génektől,pl én hiába diétázom és edzek,a vádlim nem változik,szinte mindenkinek centire megegyezik a családban,ahogy a nagyobb melleket is örököltem,az egyik testvérem diplomás szűz,a nővére pedig alig bírta megszerezni az érettségijét és "enyhén" k urva,engem viszont a gyakorlati dolgot érdekelnek,ezt viszont szépen meglehet figyelni hogy melyik rokonunktól örököltük

2013. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az első kettő számít, és végülis a baleset is külső hatás.


Az intelligenciát nem tartom idesorolhatónak, az inkább csak akkor ül ki az arcra, ha az illetőnek fogalma sincs arról,hogy miről van szó. Na meg a viselkedésen látszik meg leginkább, mimikán, beszédkészségen. Szóval ezt összetett dolognak tartom.

Mert ha csak egy fotót látsz az adott emberről, abból nem derül ki semmi, csak az adott elkapott pillanatban általa mutatott érzések.

2013. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hű, örülök, hogy te is észrevetted, én ezt az intelligencia dolgot mostanában nagyon sokat figyeltem, és arra jutottam, hogy igen, nagyon is sokat dob az emberen, ha sugárzik belőle az értelem. Amikor engem megdicsértek, nagyon sokszor nem azt mondták, hogy szép vagyok, hanem, hogy "helyes, ÉRTELMES" arcom van. Egyszer kaptunk barátnőmmel olyan bókot is, hogy neki milyen szép a szeme, az enyémből meg sugárzik az értelem :D.

Szóval szerintem simán van köze a szépséghez, vagy legalábbis a kisugárzáshoz.

2013. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!