Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen fényképek nem "gázok"...

Milyen fényképek nem "gázok" mostanában az egyén közösségi oldalakra? és mik azok amik igen?

Figyelt kérdés

csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.. meg esetleg képpel együtt :)


kort és nemet is légyszí :)


2009. okt. 31. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Ami spontán módon, természetes életkörülmények között készült, vagy pedig nem olyan látványos erőltett beállításokban mint pl. a tükörben fényképezés. Nyilván ezen felül lehetőleg legyen előnyösen elkapott pillanat. Pl. nyaralás, ünnepség, otthon, buli stb... de az ilyen jobbkezemmelfogomatelefontésbalranézekhogyolyanlegyenminthanemiséncsináltamvolna na ezeket nagyon hagyjuk...

Összefoglalva: ami természetes és előnyös. szerintem 22L

2009. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
+ annyi, most természetesen pl. ha a barátoddal összeálltok a kép erejéig az is "beállítás", de mégsem érzed rajtad, hogy természetellenes lenne.
2009. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Az első nagyon jól leírta. Minden ami normális, természetes, ja és nem kell agyonszerkesztgetni sem. Na meg ha már jobb nincs és tükörben fényképezi magát valaki akkor legalább NE vakuval.
2009. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok, Még azt is kerüljük el, amikor ráteszegetnek mindenféle képszerkesztős programmal ilyen szívecskéket, meg csillámport, meg hasonló hányásokat. 12 évesen is már gáz.
2009. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
nekem ezek a csücsörítős képek is a halálom :D lehet ez gonosz lesz, és csak nekem természetes a használata, de luxus időzítőt állítani fényképezőn? :D és akkor nem kell tükör :D még gondolkodom gáz képeken :D
2009. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a mellmutogatósokon akadok ki!Amikor a csaj feje félig nincs is rajta , meg még oda is írja hogy szerinte ez jó kép.. pff

De nekem azzal nincs bajom ,ha valaki csak magaelé tartja a gépet ,aztán KATT...

A tükrösök viszont már olyan gagyik :S:S

2009. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Meg a pucsítós képek is gázak :D
2009. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Én azokat nem bírom, amikor valaki felrakja a képet, és a kép címe: "Szerintem szar lett".. Akk minek rakja fel? :D Gondolom azért, hogy leírják neki " dehogyis, tökjo, tök szép vagy" :D
2009. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyakamat rá, hogy most mind azok pontoznak le minket akiknek ilyen képük van feltöltve valahova amit felsoroltunk :D
2009. nov. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 almaa válasza:
100%

előttem szólók: 1. teljesen eggyet értek annyit fűznék hozzá, hogy a képet megcsinálod...ne te nézz rá jaj ez nem teccik kérdezz meg 1 barátot de ne olyat aki mindíg csak azt mondja amit hallani akarsz hanem valami őszintét ha neki teccik akkor tedd fel..a képhez véletlen se nyulj se paint se photoshop-pal. egyértelműen gáz.Azok a képek a legjobbak amikor nem előtte félóráig készülsz rá h uristen fénykép, hanem ami természetes "mindennapi" arcod mutatja.Én ebben hiszek remélem segíthettem. 15/F


Ja és az igénytelen(!) nem közösségi oldalra való képeket megtalálod> [link] ilyeneket ne tölts fel:)

2009. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!