Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek nem megalázó,...

Lányok, nektek nem megalázó, hogy kiteszitek ide a képeiteket, és vadidegen emberek ízléstelen hozzászólásokat írnak? (és most nagyon finoman fogalmaztam)

Figyelt kérdés
Miért??? És minél többet mutat a kép, annál undorítóbb a kommentelés, ami teljesen érthető egyébként, néha egy-egy képet megnyitva magam is megdöbbenek, hogy ezt vajon hogy vállalja fel a kérdező. Gondolok itt a pucsítós, meztelen, pózolós, kritikán aluli képekre. Nem érzitek úgy, hogy kár volt kitenni, tök megalázó a helyzet?
2013. aug. 29. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolom hozzászoktak ahhoz hogy dicsérik őket meg facebookon jön a sok hú de csini vagy kiírás

amúgy én is raktam már ki képet,de csak a lábamról hogy mennyit kéne még edzenem rá/mennyire vastag

bármilyen fura összesen egy bunkó megjegyzést kaptam,a többiek kedvesek voltak,aki szerint vastag az is normálisan írta le hogy az ő ízlésének még egy picit sok,mások viszont nem eget magasztalóan de dicsértek,szóval inkább csak az számít hogy az ember hogyan teszi fel a kérdést,és olyan hatást kelt-e mintha dicséreteket akarna gyűjteni

2013. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de azért minden kérdésnél előfordul pár "d*gnálak" "betenném az arcom a s*ggedbe" "végignyalnám a tested" jellegű hozzászólás. :D És néha én érzem magam hülyén nő létemre, hogy hova süllyednek a nőtársaim. Mert nem értem, hogy ez hogy eshet jól valakinek?
2013. aug. 29. 23:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért mert ettől hiszik nagynak magukat...

Megvannak győződve hogy ettől lesznek nőiesek.

2013. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan soha nem raktam ki magamról ilyen képet, de nem értem, mi a gond vele. mindenki azt csinál a testével, amit akar. Ha valaki ki akarja edzeni, oké, ha valaki ellustítja zsíros kajával, oké, ha valaki a cicijeit mutogatja, az is oké. Szerintem, ha számodra egy női test kritikán aluli, vagy megalázó, vagy akár undorító, akkor igen éretlen vagy.

Nyilván ha valaki kiteszi, számítson az unintelligens kommentekre, de innentől kezdve az ő dolga.

2013. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg miért a nőt szidod, aki kitette a képét, ha a férfiak írnak oda nem illő, minősíthetetlen hozzászólásokat?
2013. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer tettem ki egy teljesen vállalható képet azzal kapcsolatban, hogy mennyit edzhetek még, mert nem szeretném túlzásba vinni. Annak tudatában tettem fel a kérdést, hogy biztos lesz, aki szerint gusztustalan kövér vagyok, vagy épp förtelmesen vékony, vagy néhányan alaposan ellátnának, vagy épp bottal se piszkálna(ilyen is volt..).

Egészséges önkritikám van, tudom szűrni a lényeges infokat, és mivel nem magamat akartam dícsértetni, hogy szép vagyok e, hanem konkrét kérdésem volt, így nem is éreztem ezeket megalázónak.


A kérdezők nagy része, akik meztelen pózolós képeket pakolnak ki, netán még előnytelen is, azoknak valószínű semmi önkritikája, az iskolában biztos ő a suli legjobb nője(nagy legalábbis azt hiszi) és azt akarja hallani a kommentelőktől, hogy "úgy megb*sználak".

Ebből következően nem valósíznű, hogy megalázónak érzik..


Aztán biztos akad olyan is, aki szintén konkrét kérdéssel jön (nem a szép vagyok? típusra gondolok), csak épp rosszul fogalmaz, aztán persze kapnak rajta..Ilyet is láttam már több lánytól, hogy írta nagyon megbánta, hogy egyáltalán mert kérdezni..

2013. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy épp mást akarnak megalázó helyzetbe hozni a fake kérdéssel.
2013. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez úgy van,hogy aki feltesz magáról ide képet egy olyan kérdés mellé hogy "szerintetek szép vagyok,10/?" az meg van győzödve róla hogy szép,és azt várja hogy itt dicsérgessék,meztelen pózolásra szintén igaz és az ilyen jellegű kommenteket dicséretnek veszik,főleg ilyen fiatalabb csajok,mert ettől érzik magukat nagy nőnek,az a férfi meg aki azon élvezkedik hogy itt nyomatja az ilyen kommentárokat,az is elég szánalmas szerintem,valszeg nagyon szar élete lehet csórikáimnak
2013. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!