Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha meguntam az orrpiercingem...

Én és nem más kérdése:

Ha meguntam az orrpiercingem és kiveszem, akkor benő a lyuk úgy, hogy nem látszódik meg, hogy volt ott valaha is pc?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
1kis pont fog látszódni azért.
2013. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látszani fog, ha jól lett megcsinálva akkor nem lesz feltünő, de azért észre lehet venni közelről. Én buta tizenévesként csináltam orr, száj és szemöldök piercinget. Na most 23vagyok, három éve mióta dolgozom egyiket sem viselem és sajnos látszik a nyoma mindnek :(
2013. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem fog eltűnni. Az enyém 10 éve nincs bent, és még mindig simán át tudom dugni az ékszert a lyukon. Látszik is.
2013. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés de azért leírom, hátha még valaki elolvassa.


Igazából egyénfüggő és "időfüggő", hogy beforr-e vagy sem, vagy hogy látszik-e majd. Nekem babakoromban ki lett lövetve a fülem (lány vagyok), aztán 10 évesen begyulladt az egyik, úgyhogy ki lett véve a fülbevalóm. Kb 1 évig nem is akartam bele tenni semmit, mert féltem a fül-orr gégészettől (mert mikor begyulladt akkor el kellett mennem oda). Aztán mikor mégis be akartam rakni egy fülbevalót, már nem tudtam. Látszott a helye, de lyuk már nem volt. Utána kilövettem megint egy kozmetikussal, és a jobb oldalival hónapoki (majd egy évig) szenvedtem, mert állandóan be volt gyulladva. Szerencsére ma már nincs vele baj.

Úgy egy éve csináltattam orr pc-t, de nem kozmetikussal, hanem piercerrel. És a világon semmi baj nem volt vele. Nemrég kivettem, mert munkában nem jött jól, és kb 1 hét alatt beforrt a lyuk. De úgy, hogy semmi nem is látszik!


Szóval szerintem ha még nem régi, akkor simán beforr. És az is számít, hogy jó szakember csinálta-e.

2014. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!