Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magamat felmente...

Hogyan tudnám magamat felmentetni csak úszásból?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem jó fej volt a bőrgyógyász és adott 3 hónapig olyat,hogy ekcémás vagyok.mikor nem.ha neked is jó fej simán ad:D
2013. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) és olyat nem tud a bőrgyógyász hogy 1 évre
2013. szept. 4. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:

mért akarod magad felmentetni?

egyébként nekem is jó lenne ilyen,mert olyan suliba megyek ahol sok a tesi,úszás is van,és elég gáz de nem tudok úszni:D

2013. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fály a szemem a vítől de a szemüvegbe is belem megy ne írjátok azt hogy nem
2013. szept. 4. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, a jó szemüvegbe nem megy bele. Nekem is érzékeny rá a szemem, de van egy jó szemüvegem, ami alatt tök száraz marad a szemem.
2013. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne egy 1500 forintos vacaktól várj csodát. Meg ússz csukott szemmel.

Egyébként szólj a tanárnak, hogy a szemed nem bírja a vizet, fáj, begyullad tőle, ezért szeretnéd, ha csak víz fölé tartott fejjel úszhatnál. Ha csak ezzel van bajod, nem lusta dög vagy, és egyébként csinálod, amit kell, akkor engedni fogja, mert nem érdeke, hogy miatta vakulj meg.

Anno én is így csináltam, csak nekem a fülem nem bírta a strapát, napokig nem hallottam, ha víz ment bele, az meg nem kellett a tanárnak, hogy őt hibáztassam, meg a szüleim is, stb. :D

2013. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mobilról írtam.
2013. szept. 7. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!