Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézek ki ilyen öregnek...

Miért nézek ki ilyen öregnek és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,de 40-nek nézek ki:(

Sohasem volt velem egykorú fiú akinek tetszettem,viszont sokszor volt hogy olyan 30-50 közüli férfiak kezdtek bókolni nekem.Nagyon ciki,és szomorú.

Tényleg úgy érzem hogy sohase lesz barátom,egyszerűen annyira öregnek nézek ki.

Olyan öregnek nézek ki hogy ha kisminkelem magam,fiatalabbnak látszom,nem idősebbnek.De nem akarom folyton kivakolni a pofámat,nem vagyok az a sminkelős típus.

Egyszerűen olyan öreg az arcom.

Már csak azért imádkozom mindenféle istenekhez meg mit tudom én mikhez,hogy majd ha teljesen felnövök jól nézzek ki és talán 27 évesen tetszek végre egy korombelinek:/


2013. szept. 8. 04:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress fel egy kozmetikust! Ha a bőröddel van gond, azt rendbeszedi, ajánl megfelelő krémet, helyrepofozza a szemöldököd.

Egy jól eltalált hajszín és frizura, ill. ruhák is sokat segítenek. Színtanácsadót javaslok, bár nem olcsó.

A testsúly se mindegy: dundin/túl vékonyan is idősebbnek látszol.

2013. szept. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért azt nem hinném,hogy 40-nek nézel ki,ha meg nem sminkelsz,akkor azzal se tetted tönkre a bőröd,akkor valószínűleg tényleg a frizurával lehet gond
2013. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És miért nézel ki 40-nek?

Képet mutatsz?

2013. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék egy képre. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy 18 vagy és ennyire öregnek látszol. Főleg ha nem is szoktál sminkelni..


Van egy ismerősöm, akinek nagyon szép porcelánbőre volt. Felkerült egyetemre, elkezdett gusztustalan mód sminkelni, tényleg egy tonna vakolat volt rajta. Most smink nélkül is annyira nyúzottnak, öregnek látszik. Róla tényleg azt mondanám, hogy kiélt 40 éves.. tönkretette a sok smink a bőrét.


Jól írták előttem. Menj el egy kozmetikushoz, csináltas meg a szemöldöködet, az arcodra adhat tanácsot krémekkel, szappanokkal kapcsolatban. Illetve keress egy jó fodrászt, mert egy megfelelő frizura, esetleg hajszín is rengeteget tud dobni rajtad.


Nekem nagyon hosszú hajam volt, olyan semmilyen. Levágattam rövidre, vállig érőre, és legalább 5 évet fiatalodtam.

2013. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!