Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismer valaki megbízható...

Ismer valaki megbízható parfümös oldalt?

Figyelt kérdés
Régóta keresek már egy parfümöt, de sajnos nincs nagy tapasztalatom internetes rendelés terén. Rengeteg oldal van, de nem tudom kiszűrni, melyik a megbízható, ahonnan tényleg eredeti parfümöt kapok. Ha valakinek van tapasztalata a témában, szívesem venném a tanácsát!

2013. szept. 18. 22:46
 1/6 Molnár Ádám01 ***** válasza:
Szia, en ismerek egyet, nagyon stabilan nagyon megbizhato minoseget kapok Toluk! Irj ram elsztorizom szivesen.
2013. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
parfumcenter.hu
2013. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válazokat! A Parfümcenter ígéretesnek tűnik, csak még nem tudom, hogy mi a csel abban, hogy ingyenes a szállítás.
2013. szept. 20. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már 3-4-szer rendeltem a parfümcenter.hu-ról és nem volt benne semmi csel, ingyenes volt a kiszállítás.
2013. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Parfümcentert semmiképp nem ajánlom, ha internetes parfümvásárlás, akkor csak is iparfumeria.hu vagy parfum-ora.hu
2013. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anna2013 válasza:
Az Iparfümériát nagyon sokan dicsérik idáig még negatív véleményt nem olvastam róluk állítólag garanciát vállalnak a termék eredetiségére és nagyon gyors a kiszállítás.Én pont tegnap adtam le az első rendelésem kíváncsi leszek,hogy jövőhéten mikor kapom majd kézhez :)az viszont már + pont nálam,hogy mikor be regisztráltam akkor küldtek online ajándék utalványt 500 ft-ról szólt amit 1 hónapom van beváltani nem nagy összeg,de a szándék fontos :)
2013. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!