Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha szembejönne veletek az...

Ha szembejönne veletek az utcán egy ilyen lány, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 20. 17:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
8%
Azt, hogy egy hülye pycsa.
2013. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
De azért részegen egy buliban megdugnám, ha odadobná nekem magát... :)
2013. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%
Nőként írom: leesne az állam. Ez a nő gyönyörű, már régóta nagyon tetszik. És nem csak ő, de a hozzá hasonló alakú, stílusú nők is. Nem csak a modellek, egy átlagos nő is, ha így öltözik. Az alakom szerencsére hasonló, bár valamivel alacsonyabb vagyok. A hajam még hosszabb is, mint az övé, csak sötétbarna, festetlen. Ruhákban is az elegáns, csinos, nőies vonalat képviselem. Azt írta valaki, hogy a képen látható öltözet csak fotózásra alkalmas. Ez komoly? Akkor mi a hétköznapi öltözet? Farmer, póló, tornacipő? Ezek szerint engem minden nap fotózhatnának, mert magassarkúban és blézerben lépek ki a házból.
2013. szept. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

rózsaszín vattacukor plázarohamkva...

'Nuff said.

2013. szept. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
műp.csaa
2013. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
23/25.ös egyet értek veled, szerintem jól öltözött. Egyesek meg mindenre k*****nak... ez itt megszokás. Ha szembe menne velük az utcán biztosan megnéznék (bár minden mozgó tejcsárdát,feneket természetesen)és szép arca is van. De biztosan a kivágott blúz több rajongót vonzana, és utána mehetne tovább a sablonos k**vázás...ezt nagyon tudjátok.
2013. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek a 23, 25 -tel. De komolyan ebben mi a plázacica? Egy farmer elegáns blúzzal és fekete kardigánnal hozzáillő táskával, ráabásul a cipő sem veszélyesen magas. Szerintem kifejezetten csinos összeállítás. Talán a haj egy kicsit túlzás de ha valaki így érzi jól magát akkor szíve joga.
2013. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
azt, hogy egy gyökér qrva
2014. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!