Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti mit gondolnátok egy...

JohniDaren kérdése:

Fiúk! Ti mit gondolnátok egy lányról, akinek a viselkedése taszító, már-már ijesztő de ugyanakkor tetszik nektek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki egy évvel idősebb nálam (egy suliba járunk). Sohasem beszéltem vele, a vezetéknevét sem tudom. Amikor látom mindíg szemezik velem és mosolyog. Néha, minimum hetente egyszer mindíg követ hazáig (egy havertól tudom, hogy nem is arra lakik mint én). Mindíg a házunk elött szokott futni, pedig egy sportpájával szemben lakik, mindíg megáll a házunk elött. Szerintem ijesztően viselkedik. Az egyik osztálytársam járt vele korábban, azt mondta bejövök neki. Nem foglalkoznék vele, de az az igazság hogy elég csinos lány, és tudom hogy okos is, nyitnék felé, de nagyon taszitó a viselkedése. Szerintetek? Kezdeményezzek?

2013. aug. 11. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkönyveled bolondnak,ismerd meg egy kicsit.
2013. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a taszító a viselkedésébe?
2013. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen kezdeményezz jó hogy nem írja ki a csaj a homlokára hogy gyere már ide b+
2013. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyitnék felé, de nekem nagyon furcsa hogy követ, mostmár elég gyakran és nem csak haza, szinte mindenhova. Megpróbálok megismerkedni vele, de kicsit félek tőle haverom mondta hogy kést hord magával meg ilyeneket.
2013. aug. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!