Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet műkörmö...

Hány éves kortól lehet műkörmöt csináltatni?

Figyelt kérdés
Nem hosszúra gondolok. Csak a sima franciamanikűr. Mert leszeretnék szokni a körömrágásról. (L)
2013. szept. 20. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok profi, de szerintem a műköröm nem jó módszer arra, hogy leszokj a körömrágásról. Lehet nem rágod le, de nem tesz jót a körmödnek. Én is téptem (fogszabályzóval nem bírtam rágni) de leszoktam róla, és most azok a lányok irigykednek a hosszú körmömre, akik nyáron műkörmöt tetettek fel, de már leszedték.


Lehet kapni körömrágás elleni lakkokat, borzasztó ízük van, egy idő után már leállítod magad, hogy rágd. Használd azt, aztán körömerősítőt, és legyél türelmes. Amíg gyenge a körmöd, inkább reszeld rövidebbre, minthogy letörjön.


Remélem segítettem, bár nem az eredeti kérdésedre válaszoltam :)

2013. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon sokat segítettél! 3 hónap múlva lesz fém fogszabályzóm, és avval nem lehet rágni? Ez szuper!! Köszi nagyon!!
2013. szept. 21. 09:32
 3/3 anonim válasza:
öhm, anyukám műkörmös. Igazából 18 év alatt tilos lenne csinálni, de ma már nem szólnak érte. a körömrágás ellen is jó.
2014. júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!