Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most ez tényleg annyira...

Most ez tényleg annyira elítélendő, leszólandó dolog?

Figyelt kérdés
19 vagyok, 158 cm magas, súlyom változó, 44 - 45 kg, a hajam csípőig ér. Szerintem arányos vagyok, örülnék, ha a melleim nagyobbak lennének 2 kosárméretnyivel, de így sem tragikusan kicsik. Folyamatosan beszólnak ismerőseim, hogy milyen törpe vagyok. Eleinte jó poén volt, mostmár pedig kifejezetten zavar, rosszul érzem magam, hogy csak akkora vagyok, amekkora. Ez miért baj? Miért mindenkinek az 180 cm-es nők tetszenek?
2009. nov. 5. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne zavarjon a magasságod:)sztem az átlagos magasságú kategóriába tartozol!!

Én szeretnék egy 10cm-rel alacsonyabb lenni...de ez nem megoldható(178cm vagyok)

2009. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak pár centivel vagyok magasabb, és soha nem volt ez hátrány pasi ügyben (sem). Akik beszólnak, mondd meg nekik, h kiny@lhatják.
2009. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz azzal, h beszólnak neked..inkább nevesd ki őket,vágj vissza pl:mondd, h ,,jóból keveset adnak, vagy hogy én vagyok az esszencia" XD ezek mindíg bejönnek.Sosem baj az ha alacsony valaki ha illik hozzá! én 171 cm vagyok, és sokszor amikor magassarkúban vagyok szinte minden lánynál magasabb vagyok(legalábbis úgy érzem) ,de egyáltalán nem feszéjez,elfogadom,h magas vagyok.Ha az emberen látszik, h zavarják az adottságai az kivűlről is észrevehető.Légy boldog,kicsi és aranyos :)
2009. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 158 cm vagyok és 45 kg, de szerencsére még sose szóltak be emiatt. Viszont a hosszú haj optikailag összenyomjí, alacsonyítja az embert, lehet emiatt tűnsz még kisebbnek. Nekem is volt egy barátnőm, akinek kb. állig ért a haja és szintén 158 cm volt, nekem akkor a derekamig ért és mindig azt hitték, hogy alacsonyabb vagyok nála. Aztán amikor levaágattam, akkor már nem volt ilyen problémám.
2009. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az istennőnek kikiáltott Elisha Cuthbert és Eva Longoria mindig benne van a legszexisebbnek választott nők 50-es listájában. És mind a ketten centikkel alacsonyabbak nálad. Legközelebb tudasd ezt a kedves ismerőseiddel. ;D

Amúgy nem is vagy törpe. Manapság meg annyi az alacsony pasas...legalább hordhatsz bátran platform cipőt meg tűsarkút!

2009. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: köszi :) Én is ezt mondtam, mikor kijelentette egy majd' 2 m magas ismerősöm, hogy törpe vagyok. Erre én visszakérdeztem, hogy milyen az idő odafönt? Azért bánt a dolog, mert pont olyan tett rám megjegyzést, akitől nem vártam volna.


Köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 8. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!