Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek? Anya...

Mi a véleményetek? Anya vagyok és nyáron szeretnék tangás bikinit venni. Elitélendő, hogy épp homokozok a strandon a gyerekemmel és ez van rajtam?

Figyelt kérdés
Amúgy nincs súlyfeleslegem,futni járok. Tehát lekopognám jól állna.
2010. febr. 16. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

az oké h jó az alakod, de sztem gyerekkel a homokozóba télleg nemkéne. sztem vegyél egy tangás bikinit, meg egy nem tangásat, vagy pedig tangás bikinit, de hozzá egy strandkendőt.

és amikor a gyerekkel vagy akkor vedd fel a strandkendőt (bár így nemlehet olyan jól barnulni, igen:D), vagy pedig hord olyankor a nem tangás bikinit.

24L

2010. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem egy fiatal anyának nemgond.

Ha foglalkozol a gyerekeddel és szereted akkor senki egy szót nemszólhat azért mert tangás fürdőruha van rajtad :).

Nem ezen mulik :).

2010. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem egyáltalán nem elítélendő!Szép vagy, ízléses vagy,semmi rossz nincs benne. /Akkor sem lenne elítélendő ha nem lenne jó alakod/ (F)
2010. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem ott kezdődik a ,,király mamuciság",ha valaki konzervatívabban öltözködik,de mégis érdekelt a véleményetek. Van itt olyan akit esetleg megszóltak? Nem tartok az ilyen esetektől,mert elég nagy a szám, vissza tudok pofázni bla-bla. Ezn mind kíváncsiság. Ja és fiatal vagyok...
2010. febr. 16. 13:35
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez maximálisan ízlés kérdése! Ha te tangásban érzed jól magad, akkor azt kell felvenni. Én is fiatal anya vagyok (talán még fiatalabban is szültem, mint te), de én valahogy visszafogtam magam öltözködés szempontjából. Értem ezalatt, hogy már nem-igen hordok mélyen dekoltált ruhát, mert volt rá példa, hogy a kislányom lerántotta/lehúzta rólam a felsőt. Mindazonáltal, én nem ítélem el azokat, akiknek a tanga bikini tetszik. Ha kényelmes, hajrá. (Bár én pl. franciabugyi-párti vagyok, bikiniben is)
2010. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én az első vagyok. én nemvagyok ugyan anyuka, de sokat vagyok balatonon. na és ott láttam nemegyszer, h a tangás anyukákat nem megszólták, csak ferdén néztek rájuk, és összesúgtak esetleg. de nemám a konzervatív logóhasú duci anyukák, hanem télleg ugyanolyan "jó nők" voltak. onnan vettem énis az ötletet, mert volt köztük olyan anyuka akin szintén tanga volt, de felkötött azért egy strandkendőt...
2010. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Fiatalabban? Hány évesen szültél? Én 20. A ruharángatás nekem is ismerős. Sétáltunk a városban ill. toltam a babakocsit és szembetalálkoztunk a védőnénivel. Itt következett egy 5 perces beszélgetés amit a fiam zavart meg azzal,hogy felrántotta a nyáriruhám alját teljes erővel és kilátszódott a bugyesz. A beszélgetés persze nem folytatódott,hanem röhögve elbúcsúztunk egymástól.
2010. febr. 16. 13:59
 8/18 anonim ***** válasza:
10%

Aki ferdén néz, annak a maga baja, nem kell vele foglalkozni!


13:51: Te meg csak hagyd meg széepn a lehetőséget a kislányodnak is és a nézőknek is a szórakozásra! :-)

2010. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

17 múltam nem sokkal, amikor a kislányom megszületett. Idén lesz 4 éves. :)

Nálunk boltban volt hasonló eset, amikor a kislányom le akarta venni a csokit a polcról, levette, aztán le akartam rakni, de másik kezével lehúzta a felsőt is. A pénztáros csak mosolygott, mivel pamut felső volt, elég jól nyúlt. :)

Persze én sem csak garbóban és hosszú nadrágban járok, hanem vannak különböző hosszúságú szoknyáim (van mini is, de azt szigorúan csak cicanacival :)), és vannak olyan felsők is, amik kissé mélyebben dekoltáltak, de ilyen szexibb viseletben jobban kell figyelni, mert a gyerekek hajlamosak kínos helyzetbe hozni a mamit. :)

2010. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A barátnőm lánya 2 éves, még szopik és lehetnek bárhol (vendégség,piac,utca. Ha cici kell neki,képes lerángatni az anyjáról a felsőt. Eközben meg üvölt,mint a sakál.
2010. febr. 16. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!