Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is ez olyan...

Szerintetek is ez olyan elítélendő?

Figyelt kérdés
Hetente szoktam hajat mosni.. Legjobb barátnőm erre, azt mondta "Azta én 2 naponta" Utánna mondta másik barátnőm is hogy Ő is hetente szokott.. Olyan elítéltendő ha én csak hetente mosok hajat?
2011. júl. 3. 22:54
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim válasza:
Ha ritkábban zsírosodik a hajad akkor nem..:DD régen én is hetente mostam de most már 3nap után(legkésőbb 4) meg kell mosnom mert már nem tudok utcára menni:D:S
2011. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim válasza:
100%
Örülnék ha hetente egyzser kéne mosnom... Én minden másnap mosom, de van hogy minden nap, annyira zsírosodik. Próbáltam ritkítani rajta, de ugyanúgy tocsogott a zsírban...
2011. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ha gyakran mosol hajat, hamarabb fog zsírosodni. (van akinek alapból így van, de ha neked nem, akkor csak kitolsz magaddal)

2011. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi köze hozzá..:O Mindenkinek más a hajtípusa, annak megfelelően kell ápolni. Van, akinek naponta kell, van akinek meg elég hetente, mert a sűrűbb mosástól száll, töredezik vagy nem lesz tartása. Nekem is heti 1-2 alkalom elég, illetve jobban szeretem frissen mosva a hajam, de akkor meg kezelhetetlen.
2011. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Én is hetente mosom a hajam. Az se jó ha 2 naponta mossa a haját valaki..
2011. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
64%
Az egy hét talán kicsit sok... De ha neked jó, akkor oké. Tudod van egy rész, amikor nincs jó és rossz: a 2 nap ugyanolyan jó mint a 4 nap, ha az illető haja ahhoz szokott. DE azért van egy határ amit azért nem kell átlépni (mert azért azt sem hiszem hogy valakinek a kétheti mosás a legjobb, márpedig én olyat is hallottam)
2011. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Annak csak örûljél, hogy hetente mosod a hajadat, de csak akkor, ha nem zsiros, àpolatlan, vagy csabzott. Régebben én is hetente mostam, de most màr többször egy héten, fõleg ha sportolok.
2011. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rá szükséged miért mosnál sűrűbben hajat? Teljesen felesleges.

A 2 naponta hajmosás amúgy sem tesz túl jót a hajnak. Amúgy én is 2 naponta mosom, mert muszáj :( (bár igyekszem tovább húzni, ha tudom)

2011. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
66%

Semmi baj egyikkel sem. Akkor mosd, ha koszos.

Anyukámmal volt, hogy két hétig nem mosott hajat, és mégis csillogott, és illatos volt.

Én naponta mosok.

NEM zsírosodik a gyakori mosástól, attól zsírosodik, ha masszírozod a fejbőrödet. Úgy kell megmosni, hogy nem b*szogatod annyira a fejbőröd.

2011. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:

Én is minden másnap mosom, húgom meg van hogy nem mossa 2 hétig se aztán nem látszik rajta egyáltalán, nem zsírosodik neki szinte semmit. (bár azért ő moshatná gyakrabban mert koszos is lehet az a haj, nem csak zsíros)

Nyugodtan mosd annyiszor ahányszor szükséges, legalább nem fogy olyan gyorsan a sampon.

2011. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!