Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szexi így?

Hogyan legyek szexi így?

Figyelt kérdés

a mindennapokban sajnos eléggé slamposan, melegítősen öltözködöm a munkám miatt, viszont most lesz egy romantikus esténk párommal és szeretnék kitenni magamért.

nem szereti az extra dolgokat, a nagyon feltűnő szexi hálóruhákat, de szeretnék nagyon szexi lenni, ellenálhatatlan...

a hajamat majd begöndörítem mert így szereti, kisminkelem magam, magassarkú, szoknya, majd valami szexi felső. és még? mi indíthatná be még? tapasztalatok?

nem vagyok egy vékony alkat, de azért igyekezni fogok.. :)

köszönöm előre is


2013. szept. 23. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
esetleg még egy kis parfüm:)
2013. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell hálóruha!:) Elég valami elegáns, testhezálló, de pl semmiképp sem fényes szatén, mert írtad, hogy nem vagy vékony alkat:) Mit takar ez egyébként? Hány kg-t? Nem mindegy hogy 70 vagy 100..:)

Kiegészítők, egy finom nyaklánc, hozzá egy lógós, nem hivalkodó színű fülbevaló, ez garantáltan jó lesz:)) Illetve én parfümöt tudnék javasolni, valami igazán finom illatút:)

2013. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!