Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek szexi és laza? 16/L

Hogyan legyek szexi és laza? 16/L

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Oldódj fel és ne próbálkozz tökéletes lenni. Légy biztos benne, hogy amit csinálsz, az jó. Nem könnyű elsőre, de tanulható. :)
2013. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
add magad, öltözködj úgy, ahogy neked tetszik.
2013. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
16 évesen? Sehogy.
2013. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat ment a (Y)

igazából az ilyen szakadt farmeros tornacipős toppos picit spotos dolgok nagyon nagyon tetszenek de eddig még nem volt bizalmam az ilyen harsányabb színekhez mint pl piros mert eleve vörös vagyok és túl feltünő lennék, de már asszem lenne hozzá bátorságom és viselni is tudnám. milyne párosítás a szakadt csőnaci piros convere cipő piros adidas táska és egy fehér topp bőrdzsekivel mondjuk tavaszra? és még annyi hogy az alakom: hát mellem az nem nagyon van:( de a fenekemet rengetegen dícsérik:) esetleg ötletek öltözködést illetően?

2013. jan. 31. 18:27
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Először is a "szexisség" meg a "lazaság" két teljesen különböző dolog. A kettőt együtt nem tudom, hogyan lehetne elérni.

Ha pedig neked azt jelenti a szexis, amit a kommentedben írtál (vagyis szakadt gatya meg tornacipő), akkor nagyon el vagy tévedve! A topis, ágrólszakadt megjelenés egyáltalán nem szexi!! És ezt most -ha nem haragszol- bővebben nem fejteném ki, mert akkor letiltanak az oldalról.

2013. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

lehet valaki egyszerre sportos és szexi... nem konkrétan ruha kérdése mind kettő és nem olyan farmerra gondoltam amit ha megfúj a szél leszakad rólad hanem pl ilyenre: [link] vagy mint itt a második [link]

nem ku*vásan akarok kinézni hanem jól, amihez megvannak az adottságaim csak még több önbizalom kéne

2013. jan. 31. 18:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál ahhoz ha az általad belinkelt farmert felvennéd egy lazább inggel,pólóval ? Ha még szexibb akarsz lenni akkor felvehetsz egy magastalpút ez szexi de mégis laza!:)
2013. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
énis így gondoltam ködzi az ötletet:)
2013. jan. 31. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd össze a szexiséget a k*rvássággal, mert azért a kettő között van különbség. Igaz, hajszálnyi és sokan ezen csúsznak el, de azért van :D
2013. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Árulja már el nekem valaki, hogy a farmergatyában mi a szexis? XD
2013. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!