Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Visszataszító ha egy...

Fiúk! Visszataszító ha egy lány csúnyán beszél?

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne:D
2013. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Számomra igen.

Ha néha stresszhelyzetben stb. kicsúszik egy-két csúnya szó az persze elfogadható,vicces is lehet de ha minden mondatában káromkodik az visszataszító,igénytelen.


17/F

2013. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

remélem nem baj, hogy lányként írok erre a kérdésre, de szerintem kifejezetten gusztustalan. az, hogy 1x, 2x kicsúszik az ember száján el két csúnya szó, az még nem olyan nagy dolog, kinek nem, de az, amikor valaki kötőszónak használ 1-1 csúnya szót, az eléggé szegényes szókincsről árulkodik.

úgy veszem észre, hogy egyre jobban meg kell erőltetnie magát néhány embernek, hogy normális mondat ki tudjon ejteni a száján.

a csúnya beszédnél már csak az a rosszabb, ha ehhez egy affektáló hanglejtés is társul...alpári és prolis, na annál rosszabb nincs.

nem vagyok egy szent, nekem is kiszokott szökni 1-1 rondább kifejezés a számon, de igyekszem kerülni őket.

2013. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alpári viselkedés mindenkivel szemben visszataszító tud lenni,bár egy nő szájából különösképpen.
2013. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen visszataszító, egy hölgy legyen hölgy minden helyzetben. Ha nem, akkor ne várja el, hogy hölgyként is viselkednek vele.
2013. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,de igyekszem kerülni az olyan helyzeteket,amikor rondán beszélek.Visszaidézve magamban,nem illik hozzám,hogy minden kötőszavam a b+ legyen.17/L
2013. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha minden mondatában van valami csúnya az visszataszító igen. Ha néha-néha elsüt valamit az engem nem zavar.
2013. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van amit még el lehet tűrni vagy elmegy viccnek, de azért van egy határ...
2013. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam az egyik legkiábrándítóbb tulajdonság.
2013. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egymás közt egyáltalán nem, de tudja kontrollálni a nyilvánosság előtt.
2013. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!