Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Szeretitek ha egy lány...

Fiúk! Szeretitek ha egy lány nem hord melltartót? Vagy visszataszító?

Figyelt kérdés
természetesen úgy értem hogy ruha alatt láthatóan nem visel semmit és a ruha nem átlátszó
2011. máj. 1. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
na erre én is kíváncsi lennék. Nem szeretek ugyanis melltartót hordani, de ha nyilvános helyre megyek, magamra erőltetem (nem szívesen). De hogy a fiúk hogyan reagálnak erre arra én is kíváncsi vagyok!!!!!
2011. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mellméretfüggő! Ha óriási lelógó rugyogó csöcsei vannak, akkor inkább tartóba velük. Közepes, vagy kis mell esetén egyáltalán nem visszataszító :P
2011. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem oszt, nem szoroz, bár ha fehér póló van rajta, akkor nagyon szívesen lelocsolnám, már csak azért is, mert nagyon izgató tud lenni, ha látszódik a bimbók körvonala. :-)
2011. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Juj, én egyszer mentem haza strandról melltartó nélkül, mert én hülye nem vittem magammal... Azt hittem mire elindulunk megszárad a bikinim. Hát nem így lett. Nem voltam vizes, szóval nem látszott úgy át, de ha nem a barátommal vagyok, szerintem futok hazáig.. :D Halálfélelmem volt, ahogy néztek rám a férfiak, bele sem merek gondolni miket gondolhattak magukban... mintha ott azonnal le akartak volna teperni az utca kellős közepén.
2011. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
hú hát én nem tudok melltartó nélkül járkáli, nagyon kíbosan érzem magam xD
2011. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ha nem hordanak melltartót, nem visszataszító.
2011. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
.
2011. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nagy melle van annak nem szép ha ott lóg, meg ugrál miközbe sétál...

A kis mellűeknél nem gond.

2011. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!