Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a nyelvpiercing...

Szerintetek a nyelvpiercing az jól néz ki? nagyon szeretnék csak nem tudom hogy hol lehet a legolcsóbban csináltatni és hogy hány évesnek kell lenni ahhoz h csináltass. Aki tud az kérem segítsen!? Köszii

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Először is hány éves vagy? Másodszor meg szerintem inkább ne. Szerintem undorító. Ezt csak az általános isk. 7. osztályosok akarják, hogy tudjon menőzni, hogy neki nyelv pc-je van de menő. Ha fiú vagy, b*zis. Ha lány akor meg k*rvás.
2013. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

számomra semleges testékszer. ha van van, ha nincs az sem baj.

16év az a korhatár ahol szülői beleegyezéssel megcsinálják neked bármelyik szalonban, 18.életévet betöltve értelemszerűen nem kell már szülői beleegyezés ezzel kapcsolatban. átlagban 5ezer forintért szúrják piercinggel együtt, de láttam már olyan helyet ahol akciósan 4000-3000ft-ért is szúrtak már. ha viszel magaddal ékszert akkor olcsóbb, de kezdő ékszert jobb szakemberre bízni.

2013. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És legalább arcidegzsábát okozhat a nyelvpiercing.

[link]

2013. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es mindent leírt. Szerintem semleges a nyelvpiercing. Nekem magamon nem kéne, de másokon nézhet ki jól.
2013. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően tetszenek a piercingek, de a nyelvpiercing valahogy nem..
2013. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%

a piercing mindenhol ronda, így a nyelvben is!


21

2013. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!