Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 16 éves kissé kerek arcú...

Egy 16 éves kissé kerek arcú rocker lánynak milyen piercing állna jól?

Figyelt kérdés

Átlagos testalkat, sötétbarna derékig érő haj, kék szemek.

Kissé kerek arc, de mégsem nagyon :D

Szóval a kérdés: Milyen piercing álln jól?


Gondolkodom a septumon, az orrkarikán és a szájpiercingen, bal oldalra az ajkam alá egy "pöttyöt" :D

Szóval ezek közül (vagy épp ezeken kívül is) melyik állna jól?



2013. okt. 7. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
én szeretem a Rocker lányokat mert én is Rocker vagyok de a piercing nem sok embernek áll jól szerintem a száj alá egy pötty vagy az orrodra egy pötty 16/f
2013. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez így van, csak gondoltam mégis kéne egy kis "extremitás" :D
2013. okt. 7. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

olyat válassz ami szerinted a legjobban áll.

nekem labretem van, meg jobb oldalt az orrom pötty, ezek olyan ékszerek, melyek sok embernek jól állnak, bár nekem karakteres arcom van, így a középen elhelyezkedő ékszerek passzolnak hozzá (ezt most csak a labretre értem).

így kép nélkül nehéz meghatározni, hogy neked mi lenne a jó, de azzal nem nagyon lőhetsz mellé, ha a felsoroltak közül azt választod, ami leginkább tetszik.

én a helyedben vagy az orromba a pöttyöt, vagy az ajakékszer választanám, de lehet ezt csak az elfogultságom mondatja velem. a septum piercing nagyon kevés embernek áll jól.

esetleg még a szemöldöködbe lehetne.

2013. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
septum, vagy az alsó ajkadba karika
2013. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szívesen segítenék mert én is pc-s rocker vagyok,de minden arc más,erre így nem tudok válaszolni.ha akarod küldj magadról profilkepet
2013. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!