Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most oszinten egy egyetemista...

Most oszinten egy egyetemista lany mire kolthetne a penzet ruhakon kivul?

Figyelt kérdés
Megegyeztunk, hogy kapok havonta olyan 10.000-15.000 Ftot, amibol azt veszek magamnak, amit akarok, arra koltom, amire akarom. Ha konyv/fenymasolat kell, akkor azt alljak a szuleim.
2013. okt. 14. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vicces. Egyetem alatt pont, hogy ruhára nem költöttem szinte semmit se.

Helyette ételre, utazásra, szórakozásra. És arra sem a szüleim pénzéből.


N

2013. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen hobbira, szórakozásra, utazásra, nagyobb célokra gyűjteni (pl. nyaralás, valami hangszer vagy akármi), adakozhat stb. Annyi érdekes elfoglaltság van.
2013. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Könyvekre (nem tankönyvre gondolok), CD-kre (mert a mai torrent-világban is vannak még eredeti CD-gyűjtők), utazásra, kajára, bulira, mozira, fodrászra, kozmetikusra, műkörmösre, szolira, szülinapra barátnak/barátnőnek ajándékra, tetoválásra, akármire. Elég sok lehetőség van.
2013. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért, ha nem költöd el, mi lesz? Félretenni nem lehet?
2013. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Albérlet, koli. Ha van lehetőséged otthon lakni, akkor is lehet félretenni, ebben a korban azért már lassan előjön a különköltözés kérdése. Könyv(nem tankönyv), bulik, szórakozás. Egyetem alatt vannak a legnagyobb partik.
2013. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Koli, kreditek, jegyzetek, kaja, kozmetikumok, szórakozás, utazás, ruhák, sport, nekem kb. ezekre megy el jó sok pénzem... :/
2013. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!