Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el az emberek?...

Miért ítélnek el az emberek? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy állandóan leszólnak a külsőm miatt. Nagyon rövid hajam van(kb. mint pinknek)piercing a szám alatt,és fültágítóim. A hajam miatt fiúnak csúfolnak, és megjegyzéseket tesznek. Általában feketében vagyok, bandás pólókban és bakancsban. Én így érzem jól magam, de nem fogadnak el,ezért szeretnék változni. Ötletem sincs hol kezdjem... 15/L

2013. okt. 20. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
próbálj meg nőnek kinézni
2013. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez most te vagy. Ha mások miatt változol meg, az már nem te leszel, csak egy kirakatbaba. Fontos eldönteni, hogy másoknak akarsz megfelelni, vagy önmagadnak. (36/F)
2013. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Vagy sz*rd le őket! Kemény külsőhöz kemény belső! :D
2013. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

itt most 2 opciód van:

1) hallgatsz mások véleményére, azokéra, akik állandóan leszólnak, stílust váltasz, és vállalod azt, hogy utána valószínűleg rosszul fogod érezni magad a bőrödben, de cserébe azok, akik eddig leszóltak, a "barátaid" lesznek (vagy legalábbis emiatt már nem fognak leszólni, találnak mást, ami miatt le lehet)

vagy pedig

2) Felülemelkedsz a véleményükön, és keresel olyan embereket, akik elfogadnak így ahogy vagy.


Én a 2. opciót javaslom, mert a stílusod megmarad, ergo jól fogod érezni magad miatta, és szerzel egy csomó hasonló ízlésű, természetű barátot.

2013. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Ne változz meg, ha úgy érzed, ez vagy Te.

Én is végigjártam ezt az utat, rövid haj, baki, szakadt farmer, bandás póló, piercing, ilyesmi. Kaptam is rendesen, hogy milyen gáz vagyok, beszólogattak, hazugságokat terjesztettek rólam, kevesen voltak, akik elfogadtak volna úgy, ahogy voltam. Nem akartam válaszolni, úgy éreztem, ez vagyok ÉN. Akinek nem tetszik, forduljon (f)el.

Aztán ahogy "öregedtem", úgy hagytam el ezeket a külsőségeket, és most, 20 évesen már senki meg nem mondaná rólam, hogy fiús voltam, és cikiztek a kinézetem miatt. Ha úgy tetszik, ez a kiskacsából hattyú esete (vagy ha hattyú nem is, akkor csinos kacsalány) :)

Majd, ha úgy hozza az élet, megváltozol. Ha meg nem, akkor azzal sincs semmi gond.

2013. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Mások miatt ne változz. Csak ha te is igazán akarod, mert nem tetszel már így magadnak. Ami nem tetszik magadon azon változtass, pl új frizura, nőiesebb ruhák. Nem kell hogy tucat legyél, csak a stílusodon belül nőiesebb cuccokat keress.
2013. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Mert az ember ilyenek, a magyar emberek meg pláne. Sokan egyszerűen csak azért utálnak, féltékenykednek, mert te mersz önmagad lenni.

Ne foglalkozz másokkal, de tényleg. Az életed nem arról szól, hogy másoknak megfelelj, vagy egyáltalán meg akarj nekik felelni.

A negatív emberekkel nem kell kommunikálni, ennyi. szerintem az, hogy csak azért nem bírnak, és gonoszak veled, mert kinézel valahogy, őket minősíti, és nem téged.

2013. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jól esnek, hogy vannak még emberek akik nem ítélkeznek. A hajamat max. vállig megnövesztem hátha nem leszek olyan szemet szúró :)
2013. okt. 22. 20:35
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is ronda lehetsz, de hát te miért nem tudod leszarni mások véleményét, ha elvileg ez a stílus vagy te? Miért befolyásolnak téged olyanok, akik rosszat mondanak rólad? Pont hogy az ő véleményüknek nem kellene számítania...

leginkább meg a sajátodnak kellene! Most ha egy álarcot veszel fel, akkor biztos nem leszel boldog!

szerintem.. :)

2013. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne törődj mások véleményével ebben az esetben. Ha neked tetszik, hagyd úgy. Légy kedves mindenkivel és akkor rájönnek,h teljesen mindegy hogy nézel ki, a belső értékek számítanak mindig. És neked is jó lesz és másoknak is,ha jóindulatuan, nyugodtan kezeled ezeket a szituációkat. Akik továbbra is csúfolnak az élettől visszakapják majd a "rosszindulatot". Ne hagyj,h mások elgyengítsenek. Kicsit finomíthatsz azért, pl. ne mindig feketét hordj. V picit növessz a hajadon. De NE mások miatt! Légy erős minden körülmények között.
2013. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!