Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos ez mostanában?

Miért olyan fontos ez mostanában?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy manapság miért csak idegenek véleményére ad a másik? Nézzük ezt a szépség és divat kategóriát, nem telik el úgy nap, hogy ne lenne legalább 1 ember, aki kiteszi ide képét, akár az arcáról, akár az alakjáról, és azt kérdezi, hogy 10/?

Miért olyan fontos, hogy olyan emberek, akik nem ismernek, elképzelhető, hogy soha az életben nem fogsz vele találkozni, hány pontot ad neked 10-ből? Nem teljesen mindegy? Nem az a fontos, hogy te, a párod, a barátaid, a szüleid mit gondolnak rólad? Szerintetek egy embert csak a külső tulajdonságai alapján lehet pontozni, tehát mindenki annyit ér, amennyi pontot kap idegenektől ezen az oldalon? Az meg sem fordul a fejetekben, hogy kaphattok itt Jóska Pistától 20 pontot is a külsődről, ha a személyiséged visszataszító, vagy épp annak az embernek nem tetszel, akinek kellene? Szerintem sok embert megszépítenek a belső értékei, ezért nem értem, hogy miért olyan fontos, hogy valaki a világban neked 2, 5, 8 vagy akár 10 pontot adott egy rosszul vagy éppen jól sikerült képedre?

Hozzáteszem ezt nem azért írom, mert csúnya, vagy kövér lennék, hanem azért, mert úgy látom, hogy a mai világban minden fiatalnak ezen jár az esze és nem értem miért.


22/L


2013. okt. 23. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy úgy teszel, vagy tényleg nem tudod milyen célból születnek ezek a kérdések...

1, Valóban önbizalomhiányos

2, Csak egó növelés


Ez a két kategória van. Különben igazad van.

24F

2013. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!