Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van értelme orr piercinget...

Van értelme orr piercinget csináltatnom, ha nagyon sokat fújom az orromat?

Figyelt kérdés
Por allergiám van, így szinte állandóan orrot kell fújnom. Nagyon szeretnék orr piercinget, de félek, hogy zavaró lenne. Szerintetek? Akinek van, azt zavarja orr fújásánál? Ha rakatok nem fog elfertőződni vagy begyulladni a sok fújkálástól?
2013. okt. 24. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem karika/patkó, és sosem zavart orrfújásnál, pedig én is úgy képzeltem, hogy zavaró lesz. A pötty szerintem még kevésbé, de ezek sem, tényleg.
2013. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(Ja, és könnyen gyógyult, sosem gyulladt be azóta sem, nem úgy, mint máshol... talán az első pár napban lehet gáz, de a piercingest kérdezd meg. Nem tudsz azalatt a kb egy hét alatt szedni valamit, amitől kevésbé jön ki az allergiád?)
2013. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam a Westend Tattoo-t. Nagyon korrektek voltak, megmondta a piercinges hogy így nincs értelme, mivel állandóan irritálódna, sőt még el is fertőződhet. Sajnos így már nem merek piercinget rakatni, de emberségből abszolút 5-ös nekik, hogy nem a pénzre hajtanak, hanem emberségesen végzik a munkájukat.
2013. okt. 24. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők mondják, akkor tuti. Sajnálom :( én is náluk csináltattam az enyémet, tényleg rendesek.
2013. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!