Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon gusztustalan,...

Tényleg nagyon gusztustalan, vállalhatatlan, kövér vagyok?

Figyelt kérdés

A barátaim és a családom is épp, hogy nem szégyellnek. Elég bántó megjegyzéseket tesznek, nem akarnak megbántani, de néha kicsúszik egy-egy mondat. Akkor is elég hülyén érzem magam mikor egy ismerősön nevetnek, hogy meghízott. Akkor átfut az agyamon, hogy rólam is ez a véleményük csak éppen barátok vagyunk... Azt is többször hallgattam már, hogy miért nem vagyok olyan mint xy meg úgyse tetszek majd egy fiúnak se. Az osztályban is kedvelnek, de mellém ülnének utoljára mert azért az ciki, ha dagadt lány a padtársad... Én tudtam, hogy van mit fogynom, de azért ezt nem vártam volna... Most már semmi önbizalmam sincs és kezdem azt hinni, hogy tényleg vállalhatatlan vagyok. Igazuk van?


[link]

[link]

[link]

[link]


14/l



2013. okt. 24. 11:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem teljesen rendben vagy, nem értem, hogy mondhat akárki is ilyet rád? Aki meg cikinek érzi, hogy veled legyen, az olyan is. Nálunk van tényleg túlsúlyos lány, de aranyos, vannak barátai, senkit nem érdekel a súlya.

Nekem is kb. ilyesmi alakom lehet, bár a derekad nem látszik, nekem az a kedvenc dolgom magamon :) Nekem is tesznek megjegyzéseket a barátaim néha, meg előttem beszélnek másokról, hogy meghíztak. Megmondom nekik, hogy ez parasztság, és elmegyek máshova.

Szerintem ne stresszelj ezen, egyél egészségesen, és eleget, mozogj, és legyen önbizalmas. Ha magadat szereted, az meglátszik rajtad :)

2013. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ezt sürgősen felejtsd el, hogy kövér vagy! Most van normális, egészséges testalkatod!!!
2013. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tudom, hogy a képek nem épp minőségiek, de ennél jobbak nem igen lesznek. Szerintem azért látszik rajtuk a lényeg. Valóban látszik, hogy nem sportolok, sokat szoktam sétálni meg bicajozni, de azért mégis más lenne komolyan és rendszeresen. Magas vagyok így eloszlik rajtam, de azzal tisztában vagyok, hogy kilókkal a normális, egészséges súly/alak felett vagyok :)

2013. okt. 24. 17:52
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér!
2013. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Talàn combnàl fogyhatnàl de rendben vagy nem vagy dagadt!!
2013. okt. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 26. 10:08
 17/20 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy kövér!

Fürdőruhában még a szemem is megakadna rajtad.

2013. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Bocsika de te... Nem vagy eszednél? A kövér az rohadtul nem ilyen!!


Az egyik válaszoló írta hogy alak formálás. Igen azt lehetne kicsit izmosítani de te egyáltalán nem vagy kövér.!!


A kövér ilyen: [link]

2013. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 2. 10:28
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem vagy gusztustalan!

Sem vállalhatatlan!

Láttam már ennél rosszabbat is.

Szerintem nem vagy kövér,csak van pár kiló,amit le lehetne adni.

Amúgy ez is ízlés kérdése.

Valakinek a csontsoványak tetszenek,és téged már kövérnek tartanak,valakinek pedig a ducibban tetszenek.

Én azt ajánlom,hogy állíts elő egy saját diétát,és azt tartsd is be.

Sportolj sokat.

De másokért soha ne akarj megváltozni!

Ha szerinted teljesen jó vagy így,akkor ne tegyél semmit ellene,azonban ha szerinted kövér vagy,akkor változtass az életmódodon.

2014. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!