Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tervezett fogyás előtt vennél...

Tervezett fogyás előtt vennél ruhát?

Figyelt kérdés
mármint most tudatosan máshogy étkezem, plusz kondi és jól meg akarok szabadulni jópár tízkilótól. Ellenben most lenne lehetőségem ruhát venni, fél év múlva nem. De ha minden jólmegy, akkor amit most ruhát vennék az hamarosan nem lesz jó, nem? Magyarán ti vennétek, vagy max cipőt? (fiú)
2013. okt. 25. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat nem, ha "jopar tizkilot" tervezel fogyni, akkor nem tudod megsaccolni, hogy mi lesz majd jo fogyas utan...
2013. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vegyél egy-két számmal kisebbet, akkor még + célod is lesz a fogyáshoz.
2013. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, attól is függ, hogy mennyire vagy céltudatos. Ha már ezerszer megfogadtad, hogy lefogysz, de sose történt semmi, akkor nyugodtan vegyél ruhát, mert most se fog valszeg.

Viszont, ha tényleg elhatároztad magad, akkor felesleges most venni, mert nem sokáig tudod majd hordani.

2013. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem elhatározás kérdése, el van határozva, kiolvastam az irodalmat, járok kondiba, csak olyat és annyit és annyiszor eszek, amennyit valaki diétásnak és egészségesnek gondol, ennek ellenére híztam fél kilót most egy hét alatt, és ez csak a mádosik hét, nem rajtam múlik
2013. okt. 31. 07:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, az gondolom izom:)
2013. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!