Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? Bővebben...

Hogyan tudnék fogyni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Eddig nem éreztem szükségét annak, hogy fogyjak, de nemrég a tesóm mondta, hogy egy kicsit husi lettem, utána elkezdtem figyelni magamat, és olyan csúnyának érzem magam, mert akiket ismerek, azoknak mind bikinialakjuk van (nem mintha télen hordanának bikinit, de megtehetnék) én pedig még ha sima pólóban vagyok is behúzom a pocakomat.:( 14 éves vagyok, lány, és a testtömeg indexem 19,1. Tudom, hogy ez azt jelenti, hogy normál, de a normál meg azt jelenti, hogy senem sovány, senem kövér, tehát bármikor átbillenhetek a kövér oldalra. Tudnátok mondani fogyási tippeket? Röpizek, naponta felüléseket csinálok, és nem eszek sokat, csak mint egy átlagos serdülő. Segítenétek? Előre is köszönöm:)

2013. szept. 30. 18:14
 1/3 anonim válasza:
Ez olyan cukii *-* kis önérzetes :3 (15/F) írj üzit :)
2013. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

14 évesen felesleges fogyózni.

Egyél egészségesen,sportolj tovább és jó alakod lesz.


És a SPORT,MOZGÁS kategóriában kérdezz,mert ott hozáértők vannak,itt meg nem..

2013. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne egyél keveset!!! eleget egyél, és azt egészségesen! a szervezetednek szüksége van rá, főleg, hogy fejlődésben vagy még és a mindennapi sport miatt!!!

olyan edzést nézz, ami a fogyást segíti! főleg futás meg ilyenek! :) na de persze az is lehet, hogy testképzavarod van.. :/ reméljük nem! azért egy kép jó lenne!! :)

2013. okt. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!