Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lány vagyok, imádom a goth...

Lány vagyok, imádom a goth stílust. Foglalkoztat minden, ami ebbe a kategóriába tartozik. Marily Mansont, meg társait hallgatok, de közben szeretem a cyber gothot is, meg a zenét is. Ez milyen már?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 14:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Én még mindig nemértem a kérdést... :S XD
2009. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
ha igazi goth zenéket akarsz, akkor London After Midnight, Crüxshadows, 69 eyes...
2009. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

ömm kislány.. semmi baj nincs benne ha több zenét hallgatsz.. én is odavagyok mansonért, minden albuma megvan tudom minden számát kívülről ilyesmi.. de attólmég imádom a visual keit,screemot, industrialt,koreai rnbt ilyesmi.. az h milyennek érzed belül az a te dolgod és a ruhád is megmutatja .. de semmi értelme elzárkózni dolgoktól, ezt csak a gyerekek teszik, ha nem vagy gyerekes akkor ne is agyajl ilyenen.. van ennél nagobb baj is a világban:D

egyébbként meg manson lehet goth is.. mert a gothnak sok fajtája van.. cyber goth, victorian goth... stb stb de barom az aki a zenét a műfaja miatt hallgatja.. a zene nem erre való.. a zene az zene és nem kategória

2009. aug. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Menzon nem goth és ha megfeszül se lesz az. Ha valóban foglalkoztatna ez a stílus tudnád, hogy a goth zene a Bauhausnál, The Sisters of Mercynél, Fields of The Nephilimnél kezdődik.Az ilyen hörgős izéknek meg Nightwishnek, meg Within Tempationnek édeskevés közük van ehhez. Az igazi goth zenék nem igazán vannak egy súlycsoportban ezekkel a felfújt füzőkben tetszelgő parasztvakító divatformációkkal.


Sebaj. Hallgass egy kis rendes goth zenét, majd rájössz miről beszélek. Mert egy jó zenét 20-30 év múlva is zenének hívunk, van benne öltlet, kreativitás és tehetség. A zene nem arról szól hogy kivel lehet jobban sokkolni Anyucit vagy kinek van szebb fűzője...

A kialkadásért elnézést, köszönöm, hogy elmondhattam.


Ha cybert meg industrialt akarsz akkor:

Front 242

Nitzer Ebb

Throbbing Gristle

Skinny Puppy

Das Ich


ha meg goth-ot (ami teljesen máshogy hangzik mint az előbb felsorolt WT meg ilyenek):

Siouxsie and the Banshees (aki ezt nem tudja helyesen leírni az nálam megbukott a goth teszten)

Cinema Strange

Christian Death

Bauhaus

Nick Cave

The Cure

The Sex Gang Children

Specimen

Alien Sex Fiend

2010. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy az utolsó kivételével senkinek sincs fogalma arról, hogy valójában mi is a goth zene.
2010. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ImmmI666 válasza:

Marilyn Manson (példakép)

heavy metal

glam rock

industrial metal

dark rock

gothic rock-ot játszik : D

2011. aug. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Manson nem goth. Ő csak egy furcsa ember. Az igazi dark wave/goth zene az, amit a 10:12-es válaszoló írt. Az Evanescence, Within Temptation inkább ilyen gothic rock, ami nem ugyan az, mint a goth. A Nightwish meg operametál. A The 69 Eyes is inkább gothic rock egy kis glammal és rákenrollal megfűszerezve, de ők maguk a stílusukat goth'n'roll-nak hívják, ami szerintem egész jó műfaji meghatározás. Bár nekem végülis mindegy, mert számomra két fajta zene létezik, a 'tetszik' és a 'nem tetszik'. Arra a kérdésre, hogy "ez milyen már?", csak annyit tudok mondani, hogy változatos. Milyen unalmas lenne folyton ugyanazt hallgatni?
2011. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!