Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl átlagos vagyok álitólag...

Túl átlagos vagyok álitólag :D ezen változtatni szeretnék de nem akarok diszbuuzi lenni csak picit jóobban szeretnék tecceni a lányoknak valaki valami tipp?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj az átlagossal? Amíg ápolt vagy, nem hanyagolod el magad, mindig tiszta a ruhád, addig oké. Ha egy kicsit többet akarsz, változtasd meg a hajad, pl növeszd meg, vagy vegél fel inget sima póló helyett.

És írj helyesen, az is tetszik a lányoknak.

2013. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy :)
2013. nov. 14. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*vegyél fel. (én mondom, aztán én is jól elírom, bocsi)
2013. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
semmi gond ez nem a helyes irásról szól szerintem :)
2013. nov. 14. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:

nagyon nem szeretem, ha megakarnak változtatni valakit. Nekem is mondják, hogy mindig csak feketébe járok (ami egyébként nem igaz, de tényleg sokszor), hordjak sok színeset is, de engem nem nagyon érdekel, amit mondanak, én így érzem jól magam, és az ő kedvükért semmiképpen sem változnék meg.

Szerintem, ha te tetszel magadnak, akkor maradj ugyanolyan, de persze egy kis újítás jól jöhet bármikor :)

2013. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha Te így jól érzed Magad,akkor ne változtass! :)

Rám pl. mindig azt mondják,hogy furi vagyok,de kb. a lányok 90%-ának bejövök. :P

Hátul a vállamig érő,tépett,szőke hajam van,a frufrum az orrom aljáig ér,de nem emos :D Bal fülcimpába kettő fülbevaól van,a jobb fülembe három helix piercing,ezüst nyaklánc,bal karon szöges-fekete-bőr csuklószorító,jobb karon egy barna bőr szíja,mit még az egyik barátnőm kötött rám,láncos,fekete csőnaci,kapucnis pulcsik. ^^

amolyan animés-rockos-emos volnék :P

a hajad netán megnöveszthetnéd,vagy zselézhetnéd,de lövethetsz fülbevalót,hordhatsz más stílusú ruhákat,stb. :D

2013. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami nem a helyesírásról szól, ott is illik helyesen írni.
2014. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!