Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az én fülembe lehet rendesen...

Az én fülembe lehet rendesen piercinget szúrni?

Figyelt kérdés

Tragus és helix piercinget szeretnék már elég rég óta (helixből karikát, tragusból olyan kis bogyót), de nem tudom, hogy az én fülem alkalmas-e rá. Oké, technikailag nyilván meg lehet oldani, de jól fog kinézni benne?

Ilyen a fülem: [link]



2013. nov. 14. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy jól fog-e kinézni az attól függ ki nézi:) Nekem nem tetszenek ezek a fajta piercingek senkin. De a füleddel amúgy nem látok semmi bajt, pont olyan mint bármelyik fül.
2013. nov. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

olyan olyan piercingről van szó, ami mindenkinek jól áll.

szerintem a te füledben is jól mutatna mindkettő.

2013. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Csak azért kérdeztem, mert ahova a tragust szúrnák, az a porc nekem elég kicsi és nem tudom, hogy hozzá lehet-e egyáltalán rendesen férni, illetve, hogy a fülhallgatót be tudnám e rendesen tenni, nem nyomná-e, beférne-e egyáltalán stb. A helix porc pedig épp az ellenkezője, olyan nagy és íves, vagy hogy is mondjam :D De lehet a legjobb, ha elmegyek szakemberhez megkérdezni, ő biztos tudni fogja.
2013. nov. 15. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindkét fülemben van tragus, holott nekem is kicsi az a rész. ha talpas ékszert rakatsz bele, akkor gond nélkül beletudod majd rakni a fülhallgatót a füledbe, bár az első hetekben érzékeny lesz ott a füled.
2013. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!