Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha amint meglátok...

Mit tegyek, ha amint meglátok egy bombanőt, rögtön elvesztem minden önbizalmam?

Figyelt kérdés

Alapvetően nincs önmagammal bajom, tudom, hogy van nálam szebb és jobb, és ugyanígy rosszabb is. Azt is tudom, hogy ez így helyes. Sőt.. még azt is, hogy mindenkinek más az esete, ideálja.

Mégis.. amint meglátok egy vagy arca nagyon szép, vagy testre nagyon bomba nőt, egy nagy 0-nak, szürke kisegérnek érzem magam, aki soha nem lesz olyan jó mint ők, és hol kellenék én bárkinek is, ha választhat helyettem olyat is.


2013. nov. 21. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézz körül az utcán...Sokszor látni átlagos lányokat helyes fiúkkal. Én sem vagyok bombanő (persze ronda sem), de a párom szerintem a világ legjóképűbb férfija - elfogult vagyok de akkor is, na :D

Ő is kaphatna nálam szebb nőt, más kérdés, hogy a szépség önmagában nagyon kevés a boldogsághoz :)

2013. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!