Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem? Teljesen...

Miért ilyenek velem? Teljesen elvették az önbizalmam.

Figyelt kérdés

Van pár nagyon hülye csoporttársam (lányok) egyetemen, akik mindenért bántanak. Lenéznek, mert nem iszok és nem cigizek. Ők mindig részegek, van, hogy órára sem tudnak bejönni.

Utána a külsőm miatt cseszegettek. Derékig érő természetes szőke hajam volt, de levágattam hátközépig, mert el volt töredezve. Erre a csajok elkezdtek nyávogni, hogy miért nem vágattam egész rövidre.

Meg állandóan bántanak a barátom miatt. Hogy nincs is, csak kitaláltam. Pedig vannak közös képeink is.

Ma az egyik lány az egész suli előtt ordibált velem és lehordott mindennek, hogy azt hazudtam, van barátom, pedig nincs, kotródjak a szeme elől.

Pedig van.


Mit csináljak velük?


20L


2013. nov. 13. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen szemét p*csák még a világon. Féltékenyek, főleg a hajadra. Gyerekek még, mondanám, hogy ne törődj velük, de lehetetlen nem törődni. Kerüld el őket, vagy olvass be nekik te is, az iskola előtt. Hidd el nem fog jól esni nekik.
2013. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
verd agyon őket
2013. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, ez mi, kisegítő egyetem? Érdekes, nálunk is volt elsőben 1-2 ilyen kis nyafka liba, de mindenki tett a fejükre, meg csak kiröhögtük őket, hogy milyen szánalmasak, aztán persze addigra ki is buktak.

Ne foglalkozz velük, meg van oldva. Azért egyetemen vagy, 20 évesen, legyél felnőtt. Hülyék mindig és mindenhol lesznek. Az ilyenekkel még csak foglalkozni sem kell, az élettől úgyis megkapja azt a marha nagy pofont, amit a szülei kihagytak a neveléséből.

2013. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
féltékenységből mondják. azért, mert tudják hogy te sokkal többet fogsz elérni az életben, mint ők. azért, mert gyönyörű, különleges volt a hajad (és még most is az). azért, mert neked van egy normális kapcsolatod, míg nekik maximum egy egyéjszakás. szard le őket, barátkozz normális lányokkal és élvezd az egyetemet. ennyi az egész.:)
2013. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!