Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bedöglött az uv lámpám miközbe...

Bedöglött az uv lámpám miközben a zselé a körmömön, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2009. nov. 19. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:

És így is tudsz netezni?? :))

Előbb utóbb megszárad, nem?

2009. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszerre csak az egyik kezemen szoktam csinálni. Uv fényre köt,szóval nem fog megszáradni. Valaki hozzáértő segítsen gyorsan,mert ez vészhelyzet!:)
2009. nov. 19. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd le :S
2009. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Szedd le, úgyis ronda a műköröm.
2009. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A zselé a természetes fényre is köt,meg a lámpafényre is ,csak sokkal lassabban.
2009. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát persze,mivel minden fényforrás bocsát ki valamennyi uv sugárzást,de kiváncsi lettem volna mennyi idő alatt köt meg lámpafénynél! Szerinted? Netán van ilyen tapasztalatod?
2009. nov. 20. 13:01
 7/8 A kérdező kommentje:
MOST ÉVEKKEL KÉSŐBB IS HASONLÓ A SZITUM!:D
2012. okt. 22. 15:39
 8/8 A kérdező kommentje:

Már végigpörgettem az agyamon kitől tudnék kölcsönkérni uv lámpát vagy pénzvizsgálót és semmi.

Most odatettem egy pötty zselét egy 500W-os sima lámpa elé,kíváncsi vagyok megköt-e illetve mikor.

Most amúgy nem bedöglött az uv lámpám,hanem csak egyszerűen nincs itt,de körmözni meg nagyon szeretnék...:/

2012. okt. 22. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!