Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van értelme jól kinézni, ha...

Van értelme jól kinézni, ha nem látja senki?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy van-e értelme edzeni, van-e értelme a feszes-kemény popsinak, szép körmöknek, ápolt hajnak stb. ha senki nem látja rajtam kívül? Itthoni munkám van, nagyon ritkán hagyom el a házat. Nem különösebben vannak barátaim, akikkel találkoznék. Haverok vannak, de velük sem járok el sehova, hozzám sem jönnek. Párom van, vele ritkán találkozom, neki így tetszem. Átlagos vagy is inkább vékony testalkatú vagyok. Igazából úgy általánosságban érdekel a dolog. Nem sminkelem magam, mert a párom ugye így is szeret és mivel nem megyünk sehova, csak otthon vagyunk mindig, ezért nem érzem szükségességét, hogy sminkeljek. Fésülködni szoktam, de csak összefogom a hajamat, semmi extra. A tisztálkodás mindennapos, szóval ebben nem hanyagolom el magam. Itthon dolgozom, tehát nem kell kiöltöznöm stb. Van ezzel más is így? Van értelme egyáltalán felöltözni, ha itthon dolgozik az ember vagy mászkálhatnék egész nap köntösben akár...?! :))
2013. nov. 26. 20:04
1 2
 11/18 Dwight Schrute ***** válasza:
sminket meg a kiöltözést hanyagolhatod, DE EDZENI?? Még jó, hogy megéri, egészségesebb leszel, jobban érzed magad, nem hagyod el magad... nem is értem, hogy lehet 1 szintre tenni a sminkeléssel.
2013. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, az edzés, sportolás hosszútávú dolog, semmi köze a kencékhez.
2013. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk aki sűrűn jár edzeni, az nem is engedheti meg magának a sminket. Én egy időben a hét hat napján mentem edzeni, munka után gyors zuhany, és irány a terem. Munkába sem éri meg sminkelni, mert nem irodai dologról van szó nálam, azonkívül nem kell még a lemosásával vacakolni edzés előtt, izzadni meg nem lehet sminkben.
2013. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Edzés előtt miért kell zuhanyozni, hiszen edzésnél úgy is megizzad az ember, tehát után lenne logikus. Rosszul tudom? :)Bocsi, de nem járok terembe, ergo nem tudom, mi a szokás :)
2013. nov. 27. 08:31
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak kellemesebb, ha a teljesen tiszta test izzad meg.

Attol fugg, mit csinalok a teremben, ha evezek, akkor az elore-hatra mozgas hut, futasnal meg a lendulet, de ha ellipszistrenerezek, akkor folyik az arcomrol a sos verejtek, es eleg rossz, ha mar 10-12 oraja nem furodtem. Nyilvan mindenkepp sos a veritek, de megis masabb a friss boron vegigfolyo. Meg akkor egesz mas, sokkal frissebbnek erzi az ember a testet, akarnnyire is megizzad.

2013. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szoval a verejetek olyan surubb, allottabb, nyilvan mert keveredik a boron levo zsirral, a friss testen levo meg tenyleg mintha csak viz lenne.
2013. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Van abban ráció, amit írsz.
2013. nov. 27. 16:49
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszi. :)
2013. nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!