Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem lesz a piercinggel nagyobb...

Nem lesz a piercinggel nagyobb probléma?

Figyelt kérdés

Egy hete szúrattam a számba piercinget.

Öblögettem sós vízzel, kentem betadine-nal, mégis gennyes és duzzadt.Kis gennycsomó vagy micsoda van a piercing szára körül. Bepanthennel jó ha kenem kívülről és kemillateával belülről öblögetek?



2013. nov. 28. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

én Octenisepttel kezeltem, de anno nekem hétig volt gennyes.

a kis gennyes csomót Tetran kenőccsel is el lehet tüntetni, meg Ocetnisepttel is.

ezen piercingek gyógyulási ideje: 4- hét, tehát ez az egy hetes gennyesedés abszolút normális, a szervezeted csak reagál az új dologra.

2013. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor rendben, csak ijesztgettek itt az emberek, hogy nem jó ez így:)

Köszi szépen a gyors választ!

2013. nov. 28. 19:36
 3/7 anonim válasza:

Jól írta az első, az Octenisepttel tényeg nagyon szépen lehet kezelgetni, viszont ha nem jó minőségű az ékszer, akkor lehetnek még gondok vele, és sokkal lassabban fog gyógyulni. Nem az Apacsban, meg ilyen helyeken kell ékszert venni.


Egy piercer

2013. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ékszerrel semmi gond nem lesz szerintem,mert piercingesnél vettem és még papírt is adott róla, hogy normális orvosi fém meg minden:)
2013. nov. 28. 19:54
 5/7 A kérdező kommentje:
hidrogén-peroxid mennyire jó rá?
2013. nov. 28. 19:55
 6/7 anonim válasza:
Az eléggé szárít. Nekem személy szerint (hiába vagyok piercer) az Octenisept vált be a legjobban. A két hetes helixemnél pl. még a viszketés/fájdalom enyhítésére is jó volt, most meg már csak a biztonság kedvéért fújkálom.(érzékeny a fülem)
2013. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszönöm, másfél nap alatt rendbehozta szinte:)



<a href=http://download-free-music.kambasoft.com/ >music youtube there</a>

2013. nov. 30. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!